Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Jak mi dziś Jędrek zaimponował mówiąc że już tam nie wróci punktując wredność Dykielowej. Niestety kozaczył po pijaku i jutro będzie skamlal pod jej łóżkiem jak zbity pies. Olka też za bardzo miła się robi - żeby tylko wielkiej warze nie wejść w drogę - powinna być ta Olka z wejścia i rozjechać ta parę jak czołg, zabrać co chce i do finału (nawet nie wygranego) naprawdę jej kibicuje, jest coraz bardziej spoko. Wąsata i Wielka Wara - na te żmije nie da się patrzyć. Mam nadzieję że jedna z nich poleci. Nasz Półbóg nieźle trolluje, znalazł koleżkę do wspólnej zabawy, gdyby nie sympatie Buciarza do obsranej dupy to też bym kibicowala. Ada i Moto to idealny wręcz książkowy pokaż zachowań w związku z Narcyzem. I pomimo że Moto to dupek i zły człowiek to widać że ciągnie ich do siebie i są te emocje które chcemy oglądać. Aaaa i jeszcze co mnie uderzyło jak Bartek mówił że Aga mu mówiła że chciałaby takiego faceta - na Ade tak narzeka w z chęcią zajęła by jej miejsce i chciałaby być tak gnojona jak ona, co za babsko okropne
  • 6
  • Odpowiedz
@Georegik chciałam polajkować ale gdy przeczytałam kawałek o Olce jaka to fajna się robi, zmieniłam zdanie. Gnoi tego Kacpra i robi miny jakby był conajmniej niedorozwinięty (bez obrazy dla nikogo)… on chociaż potrafi się w miarę zachować a tylko na setkach mówi teksty typu: nie dogadamy się, mamy za silne charaktery. Olka za to ciśnie na maksa, nie ma hamulca, jej „szczerość” jest tak naprawdę #!$%@? się i zwykłym chamstwem… nigdy nie
  • Odpowiedz