Wpis z mikrobloga

Ehh Mirki, przeglądam sobie Zalando w poszukiwaniu butów i powiem wam - jest ciężko.
3/4 butów w stylu lat 90, z ceną min 600pln; reszta pozycji albo cała biała, albo niewiadomego pochodzenia.
Liczyłem, że uda się dorwać coś ciekawego od Clarks, ale wszystko jakieś takie nudne.
Polećcie sprawdzone marki, które oferują jakość i coś ciekawszego niż całe białe buty.
#buty #modameska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Red_Ducc: podaj przykład jakiegoś buta, który jest interesujący i pasuje ci pod względem estetyki, daj też może widełki cenowe, bo w sumie rozpisałeś się, a nie podałeś żadnych konkretów xd
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy: kurde faktycznie xd
Cenowo chciałbym się zmieścić do 650zl, chyba że coś faktycznie chyci mnie za serce, to 750zl.
Przykładu podać nie mogę, ale szukam buta w stylu "sneaker", który nie jest cały biały i ożywi trochę cały strój, jeśli będę nosił np jeansy i białą koszulkę.
Ostatnio spodobały mi się, buty że zdjęcia, ale to bardziej jako dodatkowa para - musiałbym jeszcze jakąś oprócz nich mieć (no i
Red_Ducc - @cutecatboy: kurde faktycznie xd 
Cenowo chciałbym się zmieścić do 650zl, ...

źródło: 1000004340

Pobierz
  • Odpowiedz
@Red_Ducc: takie buty produkuje chyba obecnie każda marka lifestylowo-sportowa. Nie wiem jakiej marki są te konkretne ze zdjęcia, ale wyglądają jak coś, co może mieć w swojej ofercie Champion. Popatrz sobie może na NB, Asics (wg mnie są najbardziej estetyczne), Diadora. Converse ma też chyba linię sneakersów, ale jednak to dalej jest głównie marka trampkowa.
  • Odpowiedz