Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #przegryw #tinder w ogóle przemyślenie po wczorajszym wyjściu do klubu mam takie że jak jesteś przystojnym ale nie masz gadki i pewności siebie to owszem będziesz miał powodzenie u dziewczyn ale mało atrakcyjnych więc overall lepiej być brzydkim ale pewnym siebie i wygadanym bo przynajmniej te średnio atrakcyjne sobie wyrwiesz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@Maxior99 dlatego jak mają gadane to niech się nauczą tańczyć i idą do klubu, gdybym ja potrafił to bym mógł z milfem świrować któremu się spodobałem a tak to było jak było czyli średnio
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99 jak już jesteś taki pomocny to o co chodzi z tym ok oski? Jakby no ja całe życie byłem piwniczakiem co grał w Lola i CS a co za tym idzie nigdy nawet laski nie miałem nie mówiąc już o tym drugim więc no utożsamiam się z wami ale staram się to zmienić bo ile można tkwić w przegrywie
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99 wiesz ja zacząłem stosować się do tych rad po tym jak chodząc do pracy widziałem nierzadko chłopów o wiele brzydszych ode mnie a idących za rączkę z laskami do których bałbym się podbić przez strach przed ośmieszeniem/odrzuceniem więc no jednak coś w takich osobach jest skoro wyszły z przegrywu i dodam że nie wyglądali na bogatych więc no
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek: na obecnym rynku matrymonialnym już nie ma dużego pola manewru - po prostu facetow jest zbyt dużo, a kobiet zbyt mało...
Na pewno warto zadbać o fryzurę, dobry ubiór , zrobic dobra formę i może dobre auto....
Tylko to nic nie gwarantuje w sytuacji gdy musisz konkurować z setkami innych
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99 dlatego wybieram klub ponad tinder bo na tinder to jest przygnębiający, a co do wyglądu to mam zakola więc lipa ale mam dobry ubiór i sylwetkę całkiem okej więc teraz poprawie lekko pewność siebie, umiejętności taneczne i w piątek polecę do klubu znowu tym razem postaram się wyrwać jakaś atrakcyjna dziewczynę czy jednak zostają mi same nie zbyt atrakcyjne i over dla chłopa będzie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek jak chodzę czasami z ziomkami na kluby to nie ma dla mnie nic bardziej wkurzającego, niż widok tryharda co podbija do każdej laski pokolei. Od razu bym mu liścia zategował. A, jeszcze szukasz partnerki życiowej w klubie to albo to jest bait, albo lubisz życie na krawędzi, albo jesteś cuckiem. Albo wszystko to na raz?

W klubach laski nadają się tylko na ons, ewentualnie fwb
  • Odpowiedz
  • 0
@master4342 zbyt uwłaczające byłoby dla mnie podbijać do każdej poza tym nie tryhard tylko jak będę widział że coś za często zerka jakaś dziewczyna to dopiero a poza tym chodzę do klubu nie po to żeby poznać wybrankę życiową bo nie jestem aż tak naiwny tylko po to żeby coś poruchac za radą mojej koleżanki (podobno to ma pomóc choć wątpię znając siebie)
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek a no to git, tak to się robi. Jak zauważysz że laska się przystawia to trzeba spróbować, co z tego wyjdzie a najlepiej iść do klubu z myślą żeby się dobrze bawić a nie tryhardować.

Problem jest jak nie masz z kim iść na kluby bo samemu to słabo jest, trzeba być mocnym zawodnikiem żeby się nie stresować. Samemu to można na techno albo rave iść ale to nie moje klimaty
  • Odpowiedz