Wpis z mikrobloga

@futrzakos różni są ludzie , jeśli ktoś chce tyle zapłacić to spoko ale na przykład do mnie ktoś pisał o inny unikat i chciał żeby mu zrobić cenę X2 bo nie chciałem sprzedać bez zestawu...gość chciał zapłacić 20 zł za ml... Powodzi się ludziom widać i tyle.. co do amary spoko zapach ale żeby zużyć 100 ml to potrzebowałbym ze 20 lat bo na co dzień się nosić nie da
  • 2
@GodALLU: na grupie "Perfumy - Wymienię/Sprzedam/Kupię" tej co ma 39K członków, koleś rozlewa po 7,0
@Arno1d moim zdaniem dużo tutaj gra sentyment. Przy cenie 1,5-3zł/ml fajny zapach na lato, teraz to musiałbym spaść na łeb by dać za niego tyle ile ludzie windują na grupach. Nie o to chodzi, że było tanie i podrożało zgodnie z prawami popytu i podaży, tylko cena jest odklejona za jakość jak w przypadku Gucci PHI/II.
@futrzakos no tak, ja się z tym zgadzam , ale popyt kreują ludzie ,jeśli coś jest dostępne w niewielkiej ilości każą za to słono płacić, a ,że hobby mamy jakie mamy to "nas" doją. Ja już z kupowania się wyleczyłem, czasem kupię dekant żeby coś poznać. dziś nawet się zastanawiałem nad Kenzo marine, ale to marne 2 dyszki więc nie zbiednieje bardzo( ͡º ͜ʖ͡º)
@futrzakos loewe 7 natural, ale nie powiedziałbym że on jest wart nawet 10 zł, mimo wszystko ten zapach siada mi bardzo i używam od czasu do czasu, bo jest piękny z niczym pomylić go nie idzie
@Arno1d: 20zl/ml za loewe 7 natural? O ja cie pierd.ole. Na perfumowych swirach tacy frajerzy? Ostatnio kupiłem pełna setke za 450zl, co i tak uwazam za wygorowana cene ale tanio to juz bylo. To jest naprawdę dobry zapach ale nie w tej cenie. 2k za flaszkę, nawet nie wiem co powiedzieć...