Wpis z mikrobloga

@pivo14: A to nawet nie wiedziałem. Wczoraj piłem sobie piffko i nie sprawdzałem głównej. @dawid110d:

@stefan_pompka: Nie życzę nikomu źle, ale zważając na to, że ludzie na FB wymieniają się jego personaliami i numerem telefonu, a rzecz dzieje się prawdopodobnie na Woli, to jego los jest już chyba przesądzony.

@junqer: A może to protest przeciwko gnębiącego go, wszechobecnego polskiego faszyzmu? :]

@Happiness: No nie? Super akcja artystyczna.
@Happiness: Za moich czasów za trollowanie był #!$%@? od ojca, a jak działo się to w szkole, to Pani Dyrektor tłukła po dupie "dyscyplinom" przy wszystkich na długiej przerwie. Jak ktoś mu wytłumaczy, że są granice humoru, to następnym razem może się zastanowi.

@junqer: Przecież żartuję. Jeśli chodzi o Rosję to faktycznie za takie rzeczy byłby już tam trupem, ale raczej z powodu reakcji różnych grup :)

@Happiness: Jedni piszą takie komentarze kiedy zobaczą film z człowiekiem katującym kotka, a inni kiedy ktoś będzie obrażał ważną dla nich pamięć poległych bohaterów. Wstawiając takie rzeczy musisz się liczyć z reakcją ludzi, przynajmniej werbalną. Chociaż oczywiście jak ktoś go zaatakuje, powinien ponieść za to odpowiedzialność.