Wpis z mikrobloga

@zimowyporanek: beka z ciebie patusie, widać, że twoja edukacja skończyła się na zawodówce.

@TurboPineska szanuję, że kota trzymasz na smyczy. Dalej jest to słabo widoczne na różnych portalach.
Przychodzą takie wieśniaki i jęczą, że kotek się męczy w domu albo to, że nic ,mu nie groziXD.

@cybulion szkoda że ciebie tak w worku do jeziora nie rzucili to oszczędziłbyś na wszytskim swojego pierdoelnia


@ROCKNROLLLA: a ty łbie nie zrozumiałeś o
To tez troche wina państwa. Darmowa sterylizacja rozwiązała by po części ten problem.


@Sarza01: każda gmina ma jakiś nakład $$ na bezdomność zwierząt w Polsce, wystarczy się zgłosić do gminy.
Pomijając to, to ja bym rozwiązał inaczej i zmienił ustawę na taką, gdzie jest NAKAZ kastracji (nie sterylizacji) każdego kota i psa.
Szybko by wtedy bezdomność znikła
dosłownie wczoraj zatrzymywałem się autem przy potrąconym kotku, którego jeszcze dwa tygodnie wcześniej widziałem jak słodko skakał przez ogrodzenie, miał może 2-3 lata i zginął przez takich ludzi jak Ty


@hehe_: Co ty bredzisz. Odstaw leki, albo bierz połowę.
@bakafaka słuchaj, polecam czasem wybrać się do większego miasta z tej swojej pipdówy i zobaczysz, że ludzie mają trochę szersze horyzonty, bardziej otwarte głowy, większą świadomość i inne realia codzienności : )