Wpis z mikrobloga

#fallout #serial #kiciochpyta
To w końcu jak to jest z tym serialem? Nie mam Amazona i nie zamierzam kupować dla jednego filmu.
Ale - tu na vikop same ochy i achy jak cudowny to film. A na innych stronach  że szmira i stracony czas.
/"jezu jaka szmira - dawno nie widziałem takiego g...
sorry - ale nie dałem rady obejrzec w całości
mam wrażenie, że trailerze pokazali wszystko
jak dla mnie 1/10"/
  • 14
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double Na filmanie są wszystkie odcinki jak nie masz konta na amazonie, ja jako fan gry, podszedłem sceptycznie do serialu, ale po pierwszym odcinku, uważam, że bardzo dobrze klimat oddali (już posta pisałem o tym)
Wszystko kwestia gustu, jeden powie tak, drugi nie, lepiej się na własne oczy przekonać :)
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: jest na piratach, z napisami nawet w każdym chyba języku.

Serial jak serial, nie ma się do czego przyczepić, nie ma słabych stron, ale jak dla mnie nie ma też jakiejś porywającej fabuły. No ale mi w ogóle mało który serial się podoba.
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: serial dobrze oddaje klimat uniwersum. Jest dużo lepiej niż się spodziewałem. Najwięcej negatywnych komentarzy pod odcinkami to ludzie z bólem dupy, że w całym uniwersum trafiła się jedna trzecioplanowa niebinarna postać, która jest na ekranie może 5min przez cały serial.
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: Zależy jak bardzo lubisz uniwersum Fallouta. Dla niezorientowanych serial może sprawiać wrażenie głupkowatego. A z Prime możesz korzystać 30dni za darmo.
  • Odpowiedz