Wpis z mikrobloga

Może ktoś miał podobnie albo może nakierować co się mogło stać. Od 2 tyg czuje chroniczne zmęczenie, czasami zakręci mi się w głowie. Jeśli chodzi o trening góry to jest w miarę ok, ale trening dołu to katastrofa. Ciężary spadły o 20/30kg, dziś po skończeniu serii na siadach mocne zmęczenie i zakręciło mi się w głowie. Muszę robić przerwy ponad 4min (gdzie wcześniej były to max 3min).
Podsumowując mocny spadek siły dołu, brak energii, lekki spadek kondycji (chyba), zawroty głowy. Do lekarza idę w przyszłym tyg, ale zapewne nic się nie dowiem.
Ogólnie najbardziej zastanawia mnie skąd wziął się ten nagły spadek siły w nogach...
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #zdrowie #sport
  • 4
  • Odpowiedz
@Nano22: z mnóstwa możliwych powodów, przemęczenie, infekcja, znudzenie, kryzys psychiczny, zla dieta, czy braki w poprawnym naświetlaniu słońcem itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@In_thrust_we_trust: dużo ich nie robię, więc ciężko powiedzieć. Ogólnie ciąg/siad poszedł mocno w dół. Ostatnio robiłem front squat i tam też była katorga. Jedynie może dwójki na maszynie prawie ten sam ciężar jaki był.
  • Odpowiedz