Wpis z mikrobloga

Trzeba pokazać rządzącym, że nie zgadzamy się na dopłaty dla deweloperów. Oni tylko patrzą na słupki poparcia. Są 2 partie polityczne przeciwstawiające się kredytowi 0%. To jest partia Razem oraz Konfederacja. Zachęcam do wybrania któreś z tych partii w nadchodzących wyborach. Partia Razem pewnie będzie startować z listy Nowej Lewicy. W Nowej Lewicy poszukajcie kandydata Razem i na nią zagłosujcie. Pomimo, że na obie partie nie głosowałem to w najbliższych wyborach wybiorę którąś z nich.

#nieruchomosci #konfederacja #lewica #razem #polityka
  • 6
@acpiorundc: mi bliżej do Konfy tylko z tego powodu że nie chcę murzynów w Polsce, ale z drugiej strony nie lubię tych #!$%@?ów bo są prorosyjscy co ich dyskwalifikuje w moich oczach. I jak żyć?

Przed wyborami coś tam słyszałem że Hołownia i PL2050 był przeciwjo kredytom ale teraz ich obóz siedzi cicho, pewnie dlatego że tworzą trzecią drogę z PSL których człowiekiem jest Hetman
mi bliżej do Konfy tylko z tego powodu że nie chcę murzynów w Polsce, ale z drugiej strony nie lubię tych #!$%@?ów bo są prorosyjscy co ich dyskwalifikuje w moich oczach. I jak żyć?


Przed wyborami coś tam słyszałem że Hołownia i PL2050 był przeciwjo kredytom ale teraz ich obóz siedzi cicho, pewnie dlatego że tworzą trzecią drogę z PSL których człowiekiem jest Hetman


@wredny_bombelek: witaj kolego w klubie. Dlatego wybory
mam nadzieję, że nie i w końcu się odkleją od neokomuchów pokroju biedronia czy czarzastego.


@Kryspin013: problem też jest taki, że Lewica / Razem muszą w jakiś sposób zaistnieć jakoś w mniejszych miastach/wsiach praktycznie ich tam nie ma przez co potem w całokształcie nie zdobywają w regionach nawet jednego mandatu.