Wpis z mikrobloga

@125procent: Dlatego tylko InPost. Jeżeli chodzi o mnie to prawie problemów z ich przesyłkami, apka działająca sensownie, dużo paczkomatow i przynajmniej podatki w przeciwieństwie do reszty płacą sensowne.
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: ja ostatnio dostalem tylko maila ze po dwoch probach doreczenia paczka wraca do nadawcy (do niemiec) mimo ze mieli niby probowac 3 razy a potem zostawic w punkcie odbioru obok. i elo. Musialem dzwonic do centrum zeby mi zatrzymali w magazynie pod gdanskiem gdzie musialem jechac dwa razy w korkach bo raz sie okazało ze mają otwarte w innych godzinach niz napisane w necie i jak mi powiedziala pani w
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: to dpd chyba było a nie dhl, ale może oni też. dpd w każdym razie ma w swoim regulaminie że kurier może z własnego widzimisie dostarczyć paczke do żabki zamiast odbiorcy. tłumaczone to jest tym, że np może być śnieżyca i ciężko dojechać, ale prawnie opisane tak że kurier sobie może sam wybrać czemu nie przyjechał xD
  • Odpowiedz
@125procent: DPD to się nie #!$%@? i zanim kurier w ogóle spróbuje dostarczyć paczkę do domu kiedy nie odbierzesz od niego telefonu to zmienia status na nieudana próba doręczenia i ci wrzuca paczkę do jakiegoś punktu odbioru DPD oddalonego o kilometr od ciebie
  • Odpowiedz