Wpis z mikrobloga

@matti-nn: no to przykro mi ze miałeś zła nauczycielkę serio. Mnie uczyła kobieta od wosu i histori ale nauczyła dobrze i miła wiedzę mówiła o spiralach gumach tsmponach, o zapłodnieniu o uzależnieniu itp. To nie wina programu a nauczyciela.
Za to miałem nauczycielkę Rosjanke która uczyła mnie angielskiego okropna kobieta
@Koziom: Takie lekcje mogłyby się odbywać bez nauczyciela, tylko jak kiedyś - zrobić serię filmów na cały semestr dot. zagadnień i fajrant.
Moje lekcje WDŻ były po prostu dłuższą przerwą.
Jeżeli były jakieś tematy do poruszenia, to uczniowie brali je żartobliwie (bo się wstydzili), a nauczyciel był poirytowany (bo też się wstydził).
20 filmów po 30 minut o tym co się dzieje z człowiekiem i ciałem przez okres dojrzewania i fajrant.
@Koziom: WDŻ to była właśnie edukacja seksualna czyli Halinka miała wczoraj rację że koalicja nie chce edukacji dla młodzieży XD Skoro nazwa edukacja seksualna tak źle się kojarzy to czemu tak próbują epatować słowem seks kiedy można wprowadzić do biologii i wdż więcej nauk dostosowanych do nastolatków. #!$%@? ta edukacja za moich czasów zamiast Hitu był najważniejszy przedmiot czyli WOS a zamiast edukacji seksualnej WDŻ a religia była tylko po to