Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Mumin na nerwie lajta skonczyl bo nikt nie mial i nie dal. Ale widac ze cisnienie na donejty ogromne bo piec kupiony a nie miesci sie w futrynie drzwi i trzeba na szybko lokalu szukac. Dodatkowo przez khmerski Nowy Rok wszystko pozamykane i sklepy nie biora od nich pieczywa wiec dochodow innych niz zebro lajty nie ma. Ale chytry Mumin juz obmyslij nowy sposob na naciaganie widzow na jutrzejszym lajcie urodzinowym i bedzie lufa- donejt. Kupil kieliszki i juz nie moze sie doczekac kiedy za czyjes pieniadze zaleje pale.
Muminy proste i prymitywne ale maja niesamowicie silny instynkt przetrwania i brak zahamowan zeby tylko sie nie narobic. I przez to chyba zgodze sie z Predatorem ze jednak utrzymaja sie dluzej w Kambo Raju.
  • 10
  • Odpowiedz
jutrzejszym lajcie urodzinowym i bedzie lufa- donejt


@Nightshift_: nieironicznie czekam na pijackiego lajta cycolina+klapek+ormowiec, szotów byłoby co niemiara i żeby zobaczyć jakie są rzeczywiste relacje między nimi, a klapkiem po "pojednaniu" xD
  • Odpowiedz
@Nightshift_: ja myślę że wszystkie ich plany pokrzyżuje prędzej czy później rachunek za prąd.
Wiem że nie są orłami matematyki ale może pod kopułą coś dotrze że te bułki czy inne badziewie się nie opłaca bo więcej za prąd trzeba zapłacić, teraz przy tym piecu Krzycha to już wiadomo.
  • Odpowiedz
  • 10
@dizel81: no tez tak mysle ze w najlepszym przypadku wyjda na zero z tych biznesow ale Jutube i zebro lajty pozwola im sie utrzymac. Oczywiscie ze przy ich wegetacji szumnie zwanej zyciem i wydatkow innych niz wynajem, rachunki i zarcie z glodu nie wywala sie na pysk. Ale nie maja ubezpieczenia, nie maja samochodu, nigdzie praktycznie nie wychodza, nie zwiedzaja niczego wiec moga dalej sobie trwac bez zadnych planow na przyszlosc
  • Odpowiedz
prąd trzeba zapłacić, teraz przy tym piecu Krzycha to już wiadomo.


@dizel81: chyba że znaleźli jakieś obejście licznika, nie zdziwiłbym się widząc podejście tego ubeckiego kiepa do życia
  • Odpowiedz
@Nightshift_ przecież oni, gdyby nie pomoc łysego Beja, to by tam Pomarli pod mostem. Widać, że o życiu toto pojęcia nie ma i tak się buja od wschodu do zachodu, bez celu, bez sensu, bez pomysłu na siebie. Byle było za co pić i resztę srał pies. Jedyna korzyść jest taka, że takie wrzody nie siedzą z nami w Polsce i Europie.
  • Odpowiedz