Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Krakowie na Prądniku czerwonym 65 m2 kosztuje teraz dokładnie tyle samo co mieszkanie na osiedlu przy parku olimpijskim w dwa razy większym Monachium xD. Mieszkanie w Monachium w okolicy terenów zielonych, największego parku i piękna architektura. Mieszkanie w Krakowie ciasno, smród, bród i betonoza jak w Bangladeszu. Trzymajcie się w tej Polsce a zwłaszcza w Krakowie bo wasze średnie zarobki są dokładnie o połowę mniejsze niż średnie w Monachium xD. Co się #!$%@? w tym kraju to ja nie mam pytań. #nieruchomosci #koalicjadeweloperska #bekazpodludzi
Michael_MD - Mieszkanie w Krakowie na Prądniku czerwonym 65 m2 kosztuje teraz dokładn...

źródło: IMG_0545

Pobierz
  • 84
@Michael_MD: o Popatrz a gdzie na prądniku ? :D
Ziomek się ze Strzelców wyprowadza i właściciel wystawił mieszkanie w standardzie ciut lepszym jak PRL za 710 tyś 42 metry, 4 piętro bez windy, blok z wielkiej płyty xD
z 13 lat temu, takie mieszkanie 2 km dalej w strone huty mój kolega za lekko ponad 100k kupił, ceny są jakieś z kosmosu, ale zarobki też rosną bardzo szybko nie ma co
Trzymajcie się w tej Polsce a zwłaszcza w Krakowie bo wasze średnie zarobki są dokładnie o połowę mniejsze niż średnie w Monachium


@Michael_MD: Serio tylko tyle? Czyli już nie zarabiamy 4 razy mniej?
@Czoso: mordo, ale tam jest jakieś 46 m², natomiast już odbiegając od samego metrażu, to zajebiście zazdroszczę tego wysokiego poziomu ogłoszeń nieruchomości, generalnie z tego co przeglądałem to na wyspach standard, zdjęcie każdego pomieszczenia z dwóch różnych rogów, zdjęcie całego budynku + plan. U nas to powinien być egzamin końcowy dla studenta architektury, narysuj rzut 3 mieszkań na podstawie losowych ogłoszeń z portalu nieruchomosci, (nikt by nie zdał) no za chvja
@enten: To co piszesz to było prawdą 10-15 lat temu. Dubaj teraz jest duuuuzo lepszym miastem: 1. Ceny usług całkiem przystępne ze względu na imigrantów z Azji (taka opiekunka to taniej niż w PL wychodzi). W ostatnich latach prawie nie było tam inflacji 2. Prawo szariatu już niemal nie obowiązuje, a szejkowie się mocno zlaicyzowali (widziałem pojedynczych Arabów normalnie jedzących w knajpach w czasie ramadanu) 3. Dubaj zaczyna eksperymentować z pogodą
a szejkowie się mocno zlaicyzowali (widziałem pojedynczych Arabów normalnie jedzących w knajpach w czasie ramadanu)


@ricardo: O kurde, to zaszalał.

Jeszcze niech żonie pozwoli włosy pokazać a wieczorem wyjdzie w krótkich spodenkach do pubu na piwo to już będzie prawie jak Europa!
Ale w lecie i tak każdy wyjeżdża naturalnie, bo się żyć nie da te 2-4 miesiące


@ricardo: To w sumie tak samo jak w Rzeszowie, tylko tam nie da się żyć jak przychodzi jesień/zima i się Polska robi mega depresyjna.

Tak BTW to właśnie przyznałeś, że Dubaj nie jest normalnym miastem do życia bo żaden przeciętny człowiek nie ma kilku mieszkań w różnnych Państwach żeby sobie zmieniać na zimę/lato.
Takie fanaberie
NIe no nie ma co się oszukiwać w niemczech wciąż drożej, ale sam fakt, że w centrum Berlina pięknego, jednej z najważniejszych stolic europy, któa gwarantuje zawsze pracę, bo ma siedziby wielkich korporacji o kapitale narodowym, przyciąga największe gwiazdy, ma tysiące knajp super jakości i z kilkadziesiąt restauracji z gwiazdką michlein można kupić kawalerkę 30 m w cenie 60 metrów w centrum prowincjalnego miasta jak na standardy europejskie poznania, gdzie z gwiazd