Wpis z mikrobloga

@bandera: to w tym złego, że odcinacz niższej klasie średniej dostęp do nowych mieszkań.
Jak we dwójkę zarabiacie 8k, to ni #!$%@? nie dostaniecie kredytu na dom z działką. Max to będzie stare mieszkanie ze ślepą kuchnią i zagrzybioną piwnicą w mieście powiatowym.
  • Odpowiedz
Myślę nad kupnem pola gdzieś w granicach miasta Łodzi, przerobię na pole namiotowe, wygrodzę 5x5metra na namiot i zacznę wynajmować. Ktoś wchodzi w biznes? Myślę że spokojnie 1300zl/miesiąc od namiotu to będzie okazyjna cena.
  • Odpowiedz
przeciez im mniejsza wyplata tym wieksza doplata - dom z dzialka dla dwoch osob bez dzieci? po co? wystarczyc powinno 40m2 max - rozsadnie


@bandera: z dwóch osób bez dzieci bez najmniejszego problemu może się zrobić rodzina czteroosobowa w przeciągu raptem trzech-czterech lat. Odsetki od takich kredytów ich zajadą, bo mają niską zdolność kredytową.
40m² to dla psów co najwyżej, biali ludzie lubią mieć takie udogodnienia jak dwie łazienki i pralnia,
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: mówimy o tych samych ludziach którzy w tym samym kraju jeszcze 30 -40 lat temu mieszkali z rodziną na mieszkaniu z dwom współlokatorami? xD
Kiedy wreszcie zrozumiecie że Polska nawet z tym co ma zaliczyła znaczny progress w stosunku tego co było. 40m2 w wielkiej płycie wychował się mój przyjaciel z dzieciństwa z dwójką rodzeństwa i miał swój pokój.
Najważniejsze są podstawy a te z czasem są coraz większe i
  • Odpowiedz
mówimy o tych samych ludziach którzy w tym samym kraju jeszcze 30 -40 lat temu mieszkali z rodziną na mieszkaniu z dwom współlokatorami? xD

Kiedy wreszcie zrozumiecie że Polska nawet z tym co ma zaliczyła znaczny progress w stosunku tego co było. 40m2 w wielkiej płycie wychował się mój przyjaciel z dzieciństwa z dwójką rodzeństwa i miał swój pokój.


@Uuroboros: a mój dziadek sam woził zboże do młyna, żeby mieć mąkę
  • Odpowiedz
@Uuroboros: ja jestem oderwany?xD
Masz tu pierwszy z brzegu skan strony z projektami domów z lat sześćdziesiątych.
Typowa zabudowa amerykańskiej klasy średniej, do której należeli m.in. doświadczeni robotnicy pracujący w fabrykach samochodów¯\(ツ)/¯
Trauma_Teddy - @Uuroboros: ja jestem oderwany?xD
Masz tu pierwszy z brzegu skan stron...

źródło: 1000002070

Pobierz
  • Odpowiedz