Wpis z mikrobloga

@d4wid: pomyliłem się idealnie dla ciebie bo łatwo się wywinąłeś od odpowiedzi na argumenty


@KwiatGromu: nie wywinąłem, tylko składnie zdania masz jak jakiś 15-latek. Szczerze, #!$%@? rozumiem z twojego wysrywu i szczerze nie interesuje mnie opinia konfederaty, który jest prawiczkiem
#!$%@? rozumiem z twojego wysrywu


@d4wid: czytanie ze zrozumieniem to umiejętność na poziomie szkoły podstawowej

nie interesuje mnie opinia


wiadomo lepiej słuchać opinii ludzi którzy myślą tak samo jak ty wtedy nie trzeba się nad nimi zastanawiać

konfederaty


nie jestem konfederatą a nawet jakbym był to nie wiem co by to zmieniało

który jest prawiczkiem


bo wiadomo że to czy ktoś ruchał czy nie ma wpływ na merytorykę jego wypowiedzi
@d4wid: czytanie ze zrozumieniem to umiejętność na poziomie szkoły podstawowej


@KwiatGromu: ty chłopie mówisz o czytaniu ze zrozumieniem, jak nie znasz interpunkcji i masz styl pisania jak jakiś upoś z zawodówki.

bo wiadomo że to czy ktoś ruchał czy nie ma wpływ na merytorykę jego wypowiedzi


@KwiatGromu: kwestia aborcji to nie merytoryka, z zamordystami się nie dyskutuje.
Tak jak nie obchodzi mnie opinia menela obok Żabki, tak nie obchodzi
ty chłopie mówisz o czytaniu ze zrozumieniem, jak nie znasz interpunkcji i masz styl pisania jak jakiś upoś z zawodówki.


@d4wid: postawiłem przecinek w złym miejscu, koniec świata

kwestia aborcji to nie merytoryka


to co jest dla ciebie, dogmat wiary?

nie obchodzi mnie opinia prawiczka, którym jesteś.


co się tak tego prawiczka uczepiłeś, masz jakieś kompleksy z tym związane?

Wiadomo, jesteś bezpartyjny, jak większość tutejszych zielonek ( ͡° ͜ʖ
@d4wid

> płód z wadą letalną należy urodzić,


@SzybkieSondy: przecież Bosak już na takie pytanie odpowiadał: "Umrze to umrze" XD

Najważniejsze, żeby dziecko bez głowy chrzest przeszło!

Przecież nikt nakazu aborcji wprowadzać nie chce, bosakowe dziecko bez głowy może przejść chrzest, a pozostała część społeczeństwa nie powinna cierpieć z uwagi na fanatyzm religijny ( ͡° ʖ̯ ͡°) oni są tag głupi, że nie rozróżniają braku zakazu od
postawiłem przecinek w złym miejscu, koniec świata


@KwiatGromu: jeśli widzisz tam tylko źle postawiony przecinek, to wracaj zawodówkę powtarzać

to co jest dla ciebie, dogmat wiary?

Nie dogmat wiary, tylko prawo społeczne konfiarzu

co się tak tego prawiczka uczepiłeś, masz jakieś kompleksy z tym związane?

Statystycznie najwięcej o aborcji wypowiadają się przegrywy i prawiczki. Nie trzeba mieć kompleksów, żeby to zauważyć:)
on uważa że jest, i to nie sprawia że przestaje być wolnościowcem


@KwiatGromu: fajnie, ale wg tej logiki to nawet komunista może ogłosić się wolnościowcem, bo przecież to, co na co on pozwala, to jest wolność, a to czego zabrania, to "słusznie" zabrania.
@KwiatGromu: o tym właśnie mówię kolego, dla jednego "aborcja jest morderstwem i sprzeciwianie się jej nie jest w sprzeczności z byciem wolnościowcem", dla drugiego "własność prywatna jest rzeczą świętą, jeśli nawet tą własnością jest inny człowiek, więc bycie za niewolnictwem nie jest w sprzeczności z byciem wolnościowcem", a dla trzeciego "prawo do korzystania z wszelakich dóbr jest rzeczą świętą, więc upaństwowienie wszystkiego nie jest w sprzeczności z byciem wolnościowcem". Każdy pogląd
@SzybkieSondy: Nikim chyba tak nie gardzę (nawet pisowskim śmietnikiem), jak tymi konfederackimi ku*wami.
Na szczęscie te ku*wy nic w tym kraju nie znaczą i nigdy nie będą znaczyć.

A teraz posłuchajcie konfedepisowskie klauny:
1. Nikogo nie interesuje wasze zdanie
2. Nikogo nie interesują wasze poglądy
3. Nikogo nie interesuje wasza religia
4. Wy nikogo nie interesujecie
5. Nikt nie będzie się dostosowywał do waszych przekonań

Zrozumiało bydło?