Wpis z mikrobloga

Jak można się oburzać o eutanazję? xD Baba z pisu ma pretensje, że dziewczyna w Holandii chce popełnić samobójstwo przez eutanazję. Pewnie, lepiej się rzucić pod pociąg i psuć psychikę innym xD

#sejm #bekazprawakow #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
@tusk: nie lepiej powalczyć o drugiego człowieka ? Proszki, terapia, wsparcie bez osądzania. lewactwo jest strasznie obłudne i bezduszne wobec cierpień drugiego człowieka. Depresja to straszna choroba a nie fanaberie influencerów
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 192
nie lepiej powalczyć o drugiego człowieka ?


@Skorvez_957_: A co z osobami cierpiącymi w hospicjach? O nich też trzeba walczyć, bo może na przykład rak odda im brakujące wnętrzności? xD
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: a prawica jak rozumiem walczy o tych ludzi w ten sposób, że sami sobie walą samobója w łeb, nie? Dlaczego chcecie walczyć tylko o tych, którzy mają chęć się zabić, ale są przykuci do łóżka i nie mogą?
  • Odpowiedz
  • 1
@tusk ah te ich sekciarskie bzdury.
Na szczęście rak zwany kościołem jest w odwrocie. Nie mogę się doczekać upadku.

Widzę jedna opcje by ta religia przetrwała w obecnych czasach - przestańcie się #!$%@?ć w życie innych ludzi, którzy mają w dupie te zabobony. Wy sobie róbcie i wierzcie w co chcecie.
  • Odpowiedz
@Klepajro: przecież to lewica, influencerzy i feminiści przemocowcy sprowadzili depresję do poziomu fanaberii i zwrócenia na siebie uwagi a nie libki i prawicowcy grzmiący o ciężkiej pracy nad sobą
  • Odpowiedz
Jak można się oburzać o eutanazję


@tusk: ile zajmuje wyszukanie argumentów przeciw? Czy po prostu problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Rozumiem, że można polemizować z jakimiś argumentami, ale pisać coś takiego na poziomie podstawówki?
  • Odpowiedz
@tusk: mnie najbardziej zaskakuje to, że ludzie wiary BLOKUJĄ możliwości i wolność innym ludziom. Gdyby swoje religijne wywody stosowali w swoich kręgach rodziny/znajomych, to jeszcze byłoby ok, ale jak ci ludzie mają dostęp do władzy i nie stosują się do potrzeb ludzi, która tylko umożliwia jednostkom skorzystania z prawa, to już jest bardzo nie tak. Takie osoby uważam za podłe i nie warte splunięcia. Tym bardziej nakręcają mnie przeciwko wierze i
  • Odpowiedz
Baba z pisu ma pretensje, że dziewczyna w Holandii chce popełnić samobójstwo przez eutanazję.


@tusk: TYLKO SZNUR, chwała wielkiej Polsce i jezusowi, ament.
  • Odpowiedz
@tusk: A czemu ich nie uśpić by nie cierpieli i nie poczekać aż znajdzie się skuteczna terapia/lek? Bo w liberalnym świecie jest to za drogie i lepiej kogoś odstrzelić jak konia?
  • Odpowiedz
@Kaktus80:

A czemu ich nie uśpić by nie cierpieli i nie poczekać aż znajdzie się skuteczna terapia/lek?


Możesz zagwarantować, że taki lek zostanie w porę wynaleziony? Czy może chcesz zmuszać ludzi do cierpienia wbrew ich woli często lata lub dziesiątki lat, bo tobie się coś wydaje?
  • Odpowiedz