Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie to ze osoby majace 40 lat, nawet 35, i 30 i mowia ze blizej do starosci, raz spotkalem z osoba w wieku 25 mowiacy ze jest stary. ( )

Stary to 85 90 lat. Lub jak ktos szybciej sie starzeje 70 75 lat. Ludzie jak bedziecie blisko setki bedziecie chcieli miec te 35 albo 40 lat, nie wspomne o 30 czy 25, 20, 18.

Moi rodzice maja tata 53 i mama 54 i sa jak malolaci, i nie zauwazylem roznicy jak mieli 40 lat, ja mam 19 lat i w tym roku pisze mature. Ponadto mi sie podobaja dziewczyny tak po 23-26 lat. I mam kolegow starszych o rok czy dwa od siebie. To samo moi kuzyni ktorzy maja 37 i 35 lat. Ja to nie rozumie, traktuje ich niemalze jak braci. Nawet babcia majaca 76 lat wyglada mlodo na swoj wiek, i czuje sie na szescdziesiat. No prosze was. (σ ͜ʖσ)

Ja sam bym chcial miec te 5 7 10 lat wiecej. Bym był po tych studiach i zarabiał kase.

A na koniec powiem Krotko, stary to 85 albo 90 czy 100 lat. To to nawet bardzo stary, i taki/a dziad/baba jest bezuzyteczny/bezuzyteczna.

#wykopgonewild #wykop #heheszki #suchar #suchary #memy #ankieta #wiekismieszne #wiek #urodziny

Czy wy tez sie uwazacie za starych wykopowicze?

  • Tak 56.0% (51)
  • Nie 25.3% (23)
  • Nie mam zdania 3.3% (3)
  • Zalezy kiedy 15.4% (14)

Oddanych głosów: 91

  • 21
  • Odpowiedz
@XXI_Dumb_Century: widać, że masz 19 lat bo #!$%@? jak gówniarz, obecnie mam 40 lat (w lipcu) i zdaje sobie sprawę, że najlepszą forma fizyczna i intelektualna już minęła 10 lat temu. Czy czuje się staro? Fizycznie trochę tak bo pojawiły się zmarszczki i siwe włosy, choć psychicznie czuje się, dalej jakbym miał 20 lat. Czuje że zaraz będę miał 50, 60 lat i więcej jak dożyje. Bo od 20 roku życia
  • Odpowiedz
@Szakalio: 40 to nie 80, zostalo ci drugie tyle zycia , wiem ze to nie 20, czy 25, 27 30 ale mi te pierwsze lata zycia bardzo dlugo lecialy wiecznosc. Wiem bo rodzicom lata szybko leca. I nie wszyscy zyja 90 czy 100 lat, bo jak by ta zasade wziac to nawet babci zostalo 20 lat zycia. Ale sa tacy co umra w wieku szybszym
  • Odpowiedz
@XXI_Dumb_Century: j.w.

Mam 42 lata, może i forma zaje**sta, główka jeszcze odpowiednio pracuje, ale ....
Zmarszczki, zmiany rysów twarzy, siwe włosy, zmiana jakości skóry, jakieś tam coraz częstsze kontuzje, schorzenia.

W głowie mam ~20-25 lat, i kiedy widzę się w lustrze to widzę ten upływ czasu.
  • Odpowiedz
@Szakalio: 100 % racji. Metrykalnie mając 25 lat jest się u szczytu drabiny. Forma psychiczna już ustabilizowana, forma fizyczna jak się chce najlepsza w życiu itd. Dobrze napisane. Gadanie mam 35 lat, ale czuję się na 19-lat to za chwilę 21-letnią studentkę poznam, to gadanie. Wyjątek to 35-letni RL9 itp. Trzeba wiedzieć kiedy jest prime i piszę to zupełnie szczerze jako gość co go trochę przegapiłem, a tak jak @kuncfot nawet
  • Odpowiedz
@kuncfot: @Szakalio Jak to iest ze wam po czterdziestce siwieja wlosy. Gorsze geny macie. Moja mama ma 54 lata i nie ma siwych wlosow co prawda je maluje no ale odrostow siwych nie ma, to samo Ojciec rok mlodszy 53. Ciemne wlosy maja. Kuzyni mlodsi ale ten majacy 35 lat jest juz lysy, a ten co ma 37 zaczyna siwiec, ale sa oni mlodzi na twarzy i maja umysl malolata. Znam
  • Odpowiedz
@XXI_Dumb_Century: byłeś kiedyś na spacerze na cmentarzu? Bo ja jestem prawie codziennie z pieskiem. 80% pochówków to ludzie 55-65lat, pozostałe kilka procent to mniej i więcej. Więc nie czarujmy się, że będziemy żyć w pełnym zdrowiu do 80tki i umrzemy z uśmiechem na twarzy we śnie, bo to fajne perspektywa ale niestety nierealna dla większości ludzi
  • Odpowiedz
@XXI_Dumb_Century: idź chłopak się przejść bo #!$%@? jak potłuczony. Twoja matka w tym wieku to już cała siwa jest, a ty #!$%@? wiesz bo siedzisz na wykopie zamiast zobaczyć jak matka co tydzień włosy farbuje. Twoi kuzyni mentalnie może mają 20 lat, ja też tak się czuję z zewnątrz ale to co czują w środku to tego nie wiesz. Uwierz mi, 40 lat będziesz miał szybciej niż ci się wydaje. Dojdzie
  • Odpowiedz
@Szakalio:

80% pochówków to ludzie 55-65lat, pozostałe kilka procent to mniej i więcej


Co ty pier%olisz? Sluchaj, Moj pradziadek jak zmarl mial 78 lat a prababcia 92 lata. Prapra dziadek mial 73, i prapra babcia 72 a u drugiej rodziny pra dziadek 86 i pra babcia 76, dziadek zmarl moj w wieku 80 lat, tam z drugiej rodziny prababcia stryjeczna 99 lat, i kolejna ciocia dziadka 101 lat???
To samo na
  • Odpowiedz
@Szakalio: @Szakalio WTF,

idź chłopak się przejść bo pier%olisz jak potłuczony


No chyba ty pier%olisz jak potłuczony

Twoja matka w tym wieku to już cała siwa jest, a ty ch%ja wiesz bo siedzisz na wykopie zamiast zobaczyć jak matka co tydzień włosy farbuje.


Maluje co miesiąc, I dopiero ZACZYNA siwieć i zaczyna dopiero menoupause.

Że ty jesteś siwy to nie oznacza że każdy po 40tce jest. Zazdrość sie zzera pewnie ze
  • Odpowiedz
@XXI_Dumb_Century: no #!$%@? debil, no debil. Królow, artystów i sportowców porównuje do szarego człowieka. To, że twoi starzy dzisiaj żyją, nie znaczy że będą jutro. Wejdź na dane ZUS i zobacz ile statystycznie żyje obywatel Polski. I przypominam, że to statystyka, bo jak jeden dożyje setki a 3 zdechnie przed 60 to wszystko się zgadza imbecylu. Mówię ci, że na cmentarzu jestem codziennie i patrzę na najnowsze pochówki, bo pochówków sprzed
  • Odpowiedz
@Szakalio: ●Szataniasto chyba

Kur%a, nie wierzysz mi ty 40 letni bałwanie to [prosze wejdz w ten link cymbale w średnim wieku](https://businessinsider.com.pl/gospodarka/jak-dlugo-zyja-polacy-jest-zmiana-sprawdz-najnowsze-statystyki/ynxb5rp#:~:text=Businessinsider.com.pl-,W%202022%20r.,natomiast%20kobiet%2079%2C7%20roku.)

Potwierdza się, że umieralność wśród mężczyzn jest wyższa względem kobiet, ale powoli z biegiem czasu zmniejsza się różnica w długości trwania życia. Panowie w Polsce w 2022 r. żyli średnio ponad 73 lata. Równocześnie przeciętna długość trwania życia kobiet przekraczała 81 — wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.
  • Odpowiedz
@XXI_Dumb_Century: żebyś nie musiał błądzić to znalazłem statystyki z 2021r za ciebie. 71,8 lat to statystyczna długość życia mężczyzny w Polsce, a tylko 26% mężczyzn dożywa wieku emerytalnego. otworzyło ci to oczy? Że tylko co 4 facet dożywa 65 roku życia?
  • Odpowiedz
@Szakalio:

71 lat i 8 miesiecy to statystyczna dlugosc zycia mezczyzny w polsce, czyli jeden umrze w wieku 100 lat a drugi w wieku 20 a trzeci w 50, a czwarty jako dzieciak 10 letni. To jest srednia, ale wiekszosc dozywa tego wieku.

a tylko 26% mężczyzn dożywa wieku emerytalnego. otworzyło ci to oczy? Że tylko co 4 facet dożywa 65 roku życia?


No debil xD
Nie ma nawet co z
  • Odpowiedz