Wpis z mikrobloga

@Wink: Głównym zainteresowanym jest potencjalny podmiot aborcji, a tam statystycznie mamy 50% kobiet i 50% mężczyzn, więc sprawa dotyczy 100% ludzi.
  • Odpowiedz
@End0: Kim lub czym jest ten "podmiot" o którym piszesz? Proszę, rozwiń temat, może w jakiś sposób jak będzie to opisywać to dotrze do ciebie co napisałeś.
  • Odpowiedz
@Wink: Temat jest szczegółowo rozwinięty w podręcznikach embriologii, jak jesteś ciekawy, odsyłam do materiałów źródłowych a nie komentarzy na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
No w kwestii aborcji to jednak o kim innym jak nie o kobietach mamy mówić?


@Wink: No nie wiem przecież kobiety mogą się same zapłodnić no nie? Facet nie ma tutaj nic do gadania no nie? W związku nigdy facet też nie może powiedzieć?
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

W związku nigdy facet też nie może powiedzieć?


Nikt tego nie napisał.

No nie wiem przecież kobiety mogą się same zapłodnić no nie?


No ale co ma fakt, że chłop zapłodni do tego, że to jednak w ciele baby będzie się płód rozwijał? Ostatecznie ojciec dziecka nie może powiedzieć "sprzeciw" i sprawić, że babka będzie inkubatorem, to jest niehumanitarne w samych założeniach.
  • Odpowiedz
@Wink:

Nikt tego nie napisał.


Napiasłeś:

No w kwestii aborcji to jednak o kim innym jak nie o kobietach mamy mówić?


No to nie ma słowy tutaj o męzczyźnie.

Także tak, facet też jest stroną tutaj.

No ale co ma fakt, że chłop zapłodni do tego, że to jednak w ciele baby będzie się płód rozwijał?


Nikt nie mówi, że ma zmuzać do tego żeby baba była inkubatorem. Zwyczajnie gadanie, że
  • Odpowiedz
@Wink dlaczego tylko kobieta ma być osobą decyzyjną w kwestii wspólnego płodu? Dlaczego facet miałby nie mieć możliwości zrezygnować z dziecka, tak jak kobieta?
  • Odpowiedz
No w kwestii aborcji to jednak o kim innym jak nie o kobietach mamy mówić?


@Wink: Czyli abortowane dziecko nie ma ojca?

Ostatecznie ojciec dziecka nie może powiedzieć "sprzeciw" i sprawić, że babka będzie inkubatorem, to jest niehumanitarne w samych założeniach.


@Wink: No a moim zdaniem niehumanitarne jest zabicie życia, gdy jeden rodzic chce go wychować i się nim opiekować.
Jak kobiecie nie pasuje, że przez 9 miesięcy będzie nosić
  • Odpowiedz