Wpis z mikrobloga

Plusujcie jedyne ugrupowanie parlamentarne w sejmie, które zapowiedziało, że będzie głosować przeciwko BK 0%.

Mam niezły dysonans poznawczy - pamiętam jak jeszcze parę lat temu wyzywałem ich od komuchów (jak się pisze "postkomunizm? "razem" hehehe), ale ostatnie lata życia w tym #!$%@?łku będącym El Dorado dla flipperów, januszeksów, deweloperów i innych pasożytów sprawiło, że doceniłem politykę Potężnego Duńczyka i jego kolegów.

#nieruchomosci #sejm #polityka
Maurelius - Plusujcie jedyne ugrupowanie parlamentarne w sejmie, które zapowiedziało,...

źródło: 800px-Razem

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@wstanczyk: to wszystko nie jest takie proste i niestety ingerencja panstwa czesto przynosi odwrotny skutek. I jak sam jestem przeciwko 0% kredytowi (bo to tez ingerencja) to jak widze ze ludzie tu popieraja Razem ktore chce budowac mieszkania z budzetowych pieniedzy i rozdawac za darmo to juz wole kredyt 0%
  • Odpowiedz
Mam niezły dysonans poznawczy - pamiętam jak jeszcze parę lat temu wyzywałem ich od komuchów (jak się pisze "postkomunizm? "razem" hehehe), ale ostatnie lata życia w tym #!$%@?łku będącym El Dorado dla flipperów, januszeksów, deweloperów i innych pasożytów sprawiło, że doceniłem politykę Potężnego Duńczyka i jego kolegów.


@Maurelius: piekło zamarza. Wykop chwali RAZEM!
  • Odpowiedz
@Maurelius: to jest jedyna organizacja na lewicy, która jakkolwiek interesuje się poziomem bytowym przeciętnego Kowalskiego, prawami pracowniczymi i prawami człowieka. Nie oddałbym na nich głosu, ale nie triggeruje mnie ich obecność w sejmie, jak ich kumpli od Czarzastego i Biedronia.
  • Odpowiedz
to wszystko nie jest takie proste i niestety ingerencja panstwa czesto przynosi odwrotny skutek.


@oddalenie: No litości, przecież lecisz jakimś bon motem, jakby to były sprawy jakiejś głebszej tajemnicy, na którą nie znamy rozwiązań xd

jak widze ze ludzie tu popieraja Razem ktore chce budowac mieszkania z budzetowych pieniedzy i rozdawac za darmo


@oddalenie: No to po prostu łyknąłeś fejka, bo właśnie o to chodzi, by tych mieszkań nie rozdawać,
  • Odpowiedz
  • 1
@fraciu: a aborcję czy niedługo związki partnerskie i tak za chwilę KO im pożre; postulaty pracownicze i prospołeczne to jedyne, czym może się odróżnić obecnie Lewica
  • Odpowiedz
No to po prostu łyknąłeś fejka, bo właśnie o to chodzi, by tych mieszkań nie rozdawać, a tanio i bezpiecznie wynajmować. I tak, budownictwo socjalne jest właśnie tym sprawdzonym, działającym rozwiązaniem na poprawę sytuacji mieszkaniowej, a także wpływanie na ceny najmu.


@wstanczyk: zajebiscie - jeszcze wiecej obciazen dla pracujacych - swietne rozwiazanie :) nie dosc ze utrzymuje bombelki 500 plus to jeszcze mieszania mam ludziom sponsorowac
  • Odpowiedz
No litości, przecież lecisz jakimś bon motem, jakby to były sprawy jakiejś głebszej tajemnicy, na którą nie znamy rozwiązań xd


@wstanczyk: Bo nie znacie. Nie radzicie sobie na aktualnym rynku i potrzebujecie socjalu a wydaje wam sie ze rozumiecie ekonomie i wszystkie mechanizmy nia sterujace.
  • Odpowiedz
  • 3
@oddalenie kolejny od sponsorowania podatkami XD Kto emituje PLN - państwo czy podatnicy? Na tarcze antykryzysowe też Ci Morawiecki #!$%@? z portfela czy po prostu jak państwo potrzebowało to wydrukowało?
  • Odpowiedz
najgłupsze #!$%@?, Razem to właśnie jedyna partia, której zależy na tym, żeby wolny rynek był naprawdę wolny dla każdego, a nie tylko dla grubasów kupujących mieszkania hurtem w myśl "prywatyzacja zysków, uspołecznianie strat"


@Maurelius: bo to jest właśnie WOLNY rynek. Z wolnością zawsze idzie w parze odpowiedzialność i współpraca z innymi. To co promuje Konfederacja to dowolność, czyli robisz co chcesz i wygrywa ten, który jest silniejszy.

Fajnie, że po x
  • Odpowiedz
  • 3
@oddalenie tylko jeżeli wpłynie on rzeczywiście na inflację, a od regulacji tego są stopy procentowe, podatki i emisje obligacji. Inflacja po 2020, jak wynika z badań, powstała głównie z powodu zerwanych łańcuchów dostaw i w rezultacie dużych podwyżek cen energii (a potem także greedflacji, czyli horrendalnie zawyżonym cenom przez korporacje, powyżej wartości inflacji jaką wpłynęła na produkty). Przez to w zatomizowanej Francji inflacja była jedną z najniższych w Europie, a w Polsce,
  • Odpowiedz