Wpis z mikrobloga

Jedna z dwóch aptek Polsce, która rzekomo posiada lek #elvanse (amfetamina) znajduje sie w Krakowie. Wie ktoś czy ten lek jest serio zarejestrowany w naszym kraju? Zastanawia mnie czy gdybym poprosił psychiatrę o recepte to byłby mi w stanie przepisać (tak mam adhd, fizycznie, czy ma w ogóle możliwość) wedlug tej strony to "lek na receptę do zastrzeżonego stosowania" #adhd #leki #narkotykizawszespoko #medikinet
soshiu - Jedna z dwóch aptek  Polsce, która rzekomo posiada lek #elvanse (amfetamina)...

źródło: IMG_6164

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@soshiu no to może zapytaj się psychiatry który cię prowadzi, a nie na wykopie. Zresztą skoro medi działa to po co kombinujesz? Choć ponoc elva dziala dłużej niż medi i nie jest tak kapryśna jak ten gagatek
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin: nie przestaje mnie to dziwić, że w Polsce aż tak bardzo jak w lesie? Taki Adderall to jeden z najpopularniejszych leków w USA a w Polsce nie jest w ogóle dostepny. Mimo, że w wielu krajach europejskich tak
  • Odpowiedz
@soshiu chłopie, żeby medi kupić trzeba #!$%@? pół kraju zjechać XD a ty o adreallu. Zresztą i tak wszyscy wyłożyli lache na adhdowcow choćby przez brak refundacji leków jakbyśmy nie mieli dość #!$%@? życia przez ADHD
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin: masz racje z tym Medikinetem xd mi sie udało ostatnio jakimś cudem 3 opak medi zgarnąć w jednej z krakowskich aptek. Musisz śledzić na ktomalek.pl Może sytuacja sie naprawi niedługo. Teraz wszedl Symkinet MR. On też ma metylofenidat w skladzie ale nie jest zamiennikiem bo ma jakieś inne uwalnianie jeszcze.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin:

chłopie, żeby medi kupić trzeba #!$%@? pół kraju zjechać XD


No co Ty? Gdzie Ty mieszkasz, albo jakie medikinety kupujesz, że problemiki są?

U mnie zawsze dostępny w konkretnej aptece, a w inny zazwyczaj brak
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek: zgadzam sie wogle ciekawa sytuacja na marginesie tak z tym elvanse (to jest amfetamina) nwm czy kojarzysz. Dostepny w 2 aptekach jest xdd ciekawe czemu tylko w tych i czy do kupienia normalnie. Zastanawiam sie bo w Krk mieszkam i akurat tu jest niby
soshiu - @Jakis_Leszek: zgadzam sie wogle ciekawa sytuacja na marginesie tak z tym el...

źródło: IMG_6164

Pobierz
  • Odpowiedz
@soshiu: wiem , że jest taki lek i jak masz spoko psychiatrę to zapytaj czy Ci wypisze raz receptę zamiast mph to sobie sprawdzisz jak działa. Ja nie testowałem ale może zapytam kiedyś
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek: w sumie zaczalem metylo brac dopiero cr 20 mg wiec ciezko stwierdzić narazie, subtelnie dziala narazie. Ale mniej mysli natretnych i wiekszy spokój jest.
  • Odpowiedz