Wpis z mikrobloga

Drodzy neuropejczycy, nie wiem co macie w tych swoich główkach, że zakopujecie to jako informacja nieprawdziwa, ale w takich znaleziskach bardzo dobrze widać jak was mało


#dealwithit #neuropa #
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siwymaka: Gwoli ścisłości: nie znam poglądów pawełka. Ty go definiujesz jako prawaka - wierzę na słowo. Natomiast dla mnie jest chamski i to ta cecha go wyklucza.

@layla__: Podałem.

Dla mnie brzmi to co najmniej zabawnie, bo widzę jak naprawdę chamsko mają zwyczaj wypowiadać się niektórzy członkowie abw, a Tyś się tak tego biednego
  • Odpowiedz
@siwymaka: heh, bo fakty nie pasują Ci do Twoich poglądów? :) ABW nie weryfikuje politycznej orientacji kandydatów (bo i po co), płacze o brak parytetu są absurdalne.

Nie głosowałam przeciwko tamtemu użytkownikowi, więc nie do mnie te pretensje.

Przypominam, że Wykop to tylko serwis internetowy :].
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Ech. Szkoda strzępić klawiatury, powtarzasz ciągle jedno i to samo jak mantrę, bez konkretów. Myślę, że w głębi serca sam zdajesz sobie sprawę, że nie masz tutaj racji.

Gdyby był tak niekulturalny jak mówisz, to dostałby zwyczajnie bana. Od 5 lat nie miał żadnego, to świadczy doskonale o słabości Twoich argumentów ;)
  • Odpowiedz
Gdyby był tak niekulturalny jak mówisz, to dostałby zwyczajnie bana. Od 5 lat nie miał żadnego, to świadczy doskonale o słabości Twoich argumentów ;)


@layla__: ^^ To dopiero dziwne kryterium. Ja też w takim razie jestem bez skazy i zmazy :)

Ech. Szkoda strzępić klawiatury, powtarzasz ciągle jedno i to samo jak mantrę, bez konkretów.


@layla__: Jeśli przyjrzysz się dyskusji powyżej to znajdziesz bardzo konkretny powód dlaczego uważam
  • Odpowiedz
@fir3fly:

ABW nie weryfikuje politycznej orientacji kandydatów (bo i po co), płacze o brak parytetu są absurdalne.


Dziecko, za stary jestem na płacz. To wytłumacz proszę mi dlaczego go nie
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Nie widzę sensu słownych przepychanek bez konkretów. Konkretów mi nie podasz jak widzę, więc poproszę tylko odpowiedź na jedno pytanie - dlaczego ban to według Ciebie złe kryterium? Niekulturalne zachowanie gratyfikowane jest banem, nawet ten tygodniowy (za obrażanie między innymi) zapisuje się przecież znaczkiem w profilu.
  • Odpowiedz
Nie widzę sensu słownych przepychanek bez konkretów.


@layla__: Ja też, dlatego teksty pawełka go skreślają. Skoro wg. Ciebie taki niesprowokowany niczym pawełek może sobie przyjść pod twój wpis nawrzucać Ci a potem szybciutko skasować zanim zgłosisz i jest to ok i kulturalnie, to spoko.

dlaczego ban to według Ciebie złe kryterium? Niekulturalne zachowanie gratyfikowane jest banem, nawet ten tygodniowy (za obrażanie między innymi) zapisuje się przecież znaczkiem w profilu.


@
  • Odpowiedz
@siwymaka: jak widać wiek jeszcze o niczym nie świadczy, więc daruj sobie ten protekcjonalny ton. Nie mam zamiaru nikogo tłumaczyć.

Cóż, Twoje komentarze w tym temaci wskazują na co innego. :]
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Kiedyś nawrzucał mi po chamsku sam członek abw, niczego nie musiał kasować, kary nie było - no i widzisz, jakoś się po tym pozbierałam;) Uważam, że jesteś niepotrzebnie zawzięty na osobę, która na to nie zasługuje. Mógłbyś zrewidować poglądy, zamiast chować urazę i wkręcać sobie nieuzasadnioną niechęć do świetnego użytkownika.
  • Odpowiedz
Tamerlan tego nie potrafi.


@siwymaka: XD Tamerlan uzasadnił dlaczego był na nie. Za resztę członków siłą rzeczy nie odpowiada.

@layla__: To dziwne, bo ja dostałem upomnienie za nazwanie kogoś osiołkiem. Było też parę ostrzeżeń dla członków neropy z różnych okazji. To nie kwestia pozbierania, a po prostu oszczędzania sobie niepotrzebnych utarczek. A co do pawełka - może tak, ale nie dał mi podstaw, abym postrzegał go inaczej. Take
  • Odpowiedz
@fir3fly:

Cóż, Twoje komentarze w tym temaci wskazują na co innego. :]


Co?. Mam z was niezłą bekę. Jesteście żałośni w tym abw, przyjmujecie wygodnych wam klakierów. Wystarczy, że jeden z prawaków zgłosił chęć przyłączenia się i gubicie się w wymyślaniu pretekstów by go nie przyjąć. Ja nie chcę w tym uczestniczyć. Nie dam wam tej satysfakcji w wymyślaniu powodów, zresztą pewnie jestem chamski :D
  • Odpowiedz