Wpis z mikrobloga

Drodzy neuropejczycy, nie wiem co macie w tych swoich główkach, że zakopujecie to jako informacja nieprawdziwa, ale w takich znaleziskach bardzo dobrze widać jak was mało


#dealwithit #neuropa #
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siwymaka: Stare informacje. @Espo odszedł za kanału jakiś tydzień temu. Btw. kłóci, bo skoro walczymy z duplikatami/manipulacjami to osoby kopiące takie znaleziska działają na szkodę kanału. A uzasadnienie może brzmieć np cyt.:"bo nie lubię pedałów". Co innego gdy ktoś jakoś umotywuje, podważy dowody, sprostuje itd.

Czyli na to samo wychodzi, mając większość - decydujecie.


@siwymaka: Członków kanału jest 155 a aktywnych neuropejczyków może max 30.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: No dobra, pewne rzeczy sobie wyjaśniliśmy, pytanie podstawowe brzmi-dlaczego pawełek nie nadaje się do abw?. Skoro taki użytkownik jak on się nie nadaje, to kto się tam nadaje?, oprócz neuropy rzecz jasna.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: no właśnie, jest problem, że nie napisałeś. Jeden komentarz tobie nie przychylny i to wszystko. To w abw są tacy święci? Ty masz takie tu czyste sumienie?. Nikogo nie obraziłeś tutaj?. I jeszcze jedno - w abw z tego co wiem jest 4 prawaków.
  • Odpowiedz
eden komentarz tobie nie przychylny i to wszystko. To w abw są tacy święci? Ty masz takie tu czyste sumienie?. Nikogo nie obraziłeś tutaj?. I jeszcze jedno - w abw z tego co wiem jest 4 prawaków.


@siwymaka: Jak ktoś przychodzi pod mój wpis mnie obrażać bez powodu to takiemu osobnikowi dziękuję. Masz jeszcze te o neuropie.Niestety, dla mnie jest chamski i nie zamierzam tolerować gościa, który sobie popluje na
  • Odpowiedz
@Tamerlan: rineo, to prawak? 3 wymieniłeś, czyli dobre mam informacje.

nie zamierzam tolerować gościa, który sobie popluje na jakąś tam neuropę, bo ludzie zakopali informację nieprawdziwą


Znaczy się, nie wolno krytykować neuropy, to warunek przyjęcia do abw?. To wiele wyjaśnia.
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno - w abw z tego co wiem jest 4 prawaków.


@siwymaka: i co w tym dziwnego? 99% z nich miesiąca nie potrafi wytrzymać bez bana. Takich to w ABW zgłaszamy, a nie przyjmujemy.

nie wolno krytykować neuropy,


Wyzwiska i prowokacje to nie krytyka.
  • Odpowiedz
@fir3fly:

99% z nich miesiąca nie potrafi wytrzymać bez bana


Ty w to wierzysz? Pawełek nie miał bana, ja nie miałem(ja do abw nie chcę). Więcej nie chce mi się szukać. Teraz pojechałaś. Brawo.
  • Odpowiedz
3 wymieniłeś, czyli dobre mam informacje.


@siwymaka: Nie chce mi się kłócić o cyferki, bo jak widać dla Ciebie 5 to 3 ;/ Trudno

Znaczy się, nie wolno krytykować neuropy, to warunek przyjęcia do abw?. To wiele wyjaśnia. odpowiedz


Znaczy się w ABW nie ma miejsca na nic nie wnoszące przepychanki słowne. Chyba, że uważasz ten komentarz za bardzo merytoryczny. Wtedy to wiele wyjaśnia.
  • Odpowiedz
@fir3fly: Na rzecznika propagandy się nadajesz :). Prawacy są wam tam niepotrzebni, z wiadomych powodów, gdybym chciał się zgłosić, to mielibyście ból głowy jak mnie odrzucić, tak samo ma się sprawa z pawełkiem. To ma być obiektywne?. Dla kogo? Kto tam dowodzi? On nadal wierzy w tą farsę?
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Podasz w końcu jakiś konkretny przykład takiego zachowania rpawełka? :)

Dla mnie brzmi to co najmniej zabawnie, bo widzę jak naprawdę chamsko mają zwyczaj wypowiadać się niektórzy członkowie abw, a Tyś się tak tego biednego rpawełka przyczepił :)

PS LionK to 99% prawaków, dobrze wiedzieć:) Ja znam co najmniej kilkunastu, którzy bana nigdy nie mieli :)
  • Odpowiedz