Wpis z mikrobloga

Nie przyjmiecie tego użytkownika do abw, bo co?.


@siwymaka: bo jest chamski, kiedyś napisał, że jak chce poczytać coś miałkiego intelektualnie to powinienem swoje wpisy poczytać (jako komentarz do tego, że jakiś artykuł uważam za miałki). Sorry, ale z takim facetem to ni mam ochoty gadać, a już tym bardziej współpracować. Masz moje zdanie.

abw, to neuropa 2, abw, to kpina


@siwymaka: Czekaj, to jak ktoś zakopuje duplikat to potrzebuje
@Tamerlan:

bo jest chamski, kiedyś napisał, że jak chce poczytać coś miałkiego intelektualnie to powinienem swoje wpisy poczytać (jako komentarz do tego, że jakiś artykuł uważam za miałki). Sorry, ale z takim facetem to ni mam ochoty gadać, a już tym bardziej współpracować. Masz moje zdanie.


Z tych samych powodów mnie tam nigdy nie będzie, nie chce mieć nic wspólnego z niektórymi manipulatorami z neuropy.

Czekaj, to jak ktoś zakopuje duplikat
@siwymaka:

Źle mnie zrozumiałeś, w abw większość to neuropa, ale po tym wpisie wiadomo dlaczego, ty nie zaakceptujesz żadnego prawaka, a tam wystarczy chyba jeden sprzeciw.


@siwymaka: Gdyby tak było, to rzeczywiście byłoby niefair, ale głosów za/przeciw musi być o 3 więcej aby głosowanie było skuteczne. np 21/18 etc.

A to działa w 2 strony, kiedyś nie przyjęli śp. @kingsun bo cyt:"lewak"
Gdyby tak było, to rzeczywiście byłoby niefair, ale głosów za/przeciw musi być o 3 więcej aby głosowanie było skuteczne. np 21/18 etc


@Tamerlan: Czyli na to samo wychodzi, mając większość - decydujecie.

konserwy nie powinny mieć wstępu do ABW. Ich przyjmowanie kłóci się z ideą tego kanału.


Tego ty nie napisałeś, ale teraz dowiedziałem się, że ten kto to napisał jest w abw. Brawo, rozwijacie się :)