Wpis z mikrobloga

#mecz #lewandowski
Wypoki jak zwykle rak mózgu.
Oglądam na Fancuskim C+
Pierwszą i drugą połowę komentatorzy chwalą Lewego, że gra na bardzo wysokim poziomie, że dziś bardzo dobry mecz.
W pomeczowym wywiadzie Marquinhos, kapitan PSG, wymienia z nazwiska tylko Lewego - że sprawiał im dużo problemów.
Leczcie się xD
EDIT: Teraz komentują po meczu dziennikarze, że PSG cały mecz nie mogło ogarnąć Lewandowskiego xD
janusz_p0lak - #mecz #lewandowski 
Wypoki jak zwykle rak mózgu.
Oglądam na Fancuskim ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: Bo Robert jak nie strzeli 10 goli w 2 minuty to się skończył. Robienie miejsca jako napastnik w tym wydaniu futbolu to też robienie mega roboty. To już nie czasy, że napastnik kiwnie 11 rywali i sobie podbije piłkę prosto do siatki. Jak widać ten wonderchild Mbappe mimo swojego biegania itd też nie strzelił i to z tak fatalnie ustawioną obroną Barcy.
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: chyba jego najlepszy mecz jako cofnięty napastnik/ofensywny pomocnik. Ciężko określić na jakiej grał pozycji. Obrona PSG też nie bardzo kumała co jest pięć, a Lewy ich mocno rozbujał. Zajebisty mieli na nich pomysł.
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: Bo wykopki nie rozumieją piłki nożnej. Mecz trwa 90 minut, zawodnik jest przy piłce może z minutę max dwie przez całe spotkanie. Sztuką jest nauczyć się grać przez te 88 minut bez piłki co Lewy opanował dosyć dobrze. Gdy trzeba to się cofa i pressuje, a gdy trzeba to ściągnie na sobie obrońców i wtedy strzelają inni jak Christensen dzisiaj, ostatnio super też mu idzie rozgrywanie od tyłu. No
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: bo większość ludzi nie zna się na piłce, nie potrafi docenić gry taktycznej, technicznej. Liczą się tylko gole. To wychodzi też przy innych dyscyplinach, szczegolnie rugby. Polacy to zbyt tępy naród by docenić ten sport, pnieważ nie są w stnie go zrozumieć.
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: Robert jest zakładnikiem przegrywów który jak ten niewolnik musi karmić ich polskie ego swoimi popisami na arenie międzynarodowej. Tak to jest jak za bardzo utożsamiasz się ze swoim idolem, zawodnikiem któremu kibicujesz i od jego występów uzależniasz swoje samopoczucie. Relacja staje się toksyczna. A reszta to egocentryczne trole. Olej, scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na Włoskim „Prime” Lewy był wręcz wychwalany pod niebiosa, a jego nazwisko padało w każdym możliwym zestawieniu superlatyw. Z mojej własnej obserwacji wynika, iż prawdopodobnie był to jego najlepszy mecz jako „shadow 9”. W tym wieku, odwalać tak fizyczną robotę to się w głowie nie mieści. Kozak.
  • Odpowiedz
Też uważałem, że lewy był słaby, niewidoczny, a zarazem wychwalany pod niebiosa, więc byłem nieco zdziwiony po tym wpisie, skonfrontowalem go więc z dwoma losowymi (pewnie wykopki powiedzą, że bezużytecznymi xD) stronami

https://www.squawka.com/en/news/psg-barcelona-player-ratings-champions-league/
https://www.goal.com/en/lists/barcelona-player-ratings-vs-psg-raphinha-pedri/bltbc04ffe30878f275#csccdf4d6732f00811
Totalnie przeciętna ocena / słabsza wg. angielskich portali goal com tylko sergi roberto dał niższą note
  • Odpowiedz