Wpis z mikrobloga

#przegryw #nieruchomosci #rozowepaski #niebieskiepaski Nie ma już szans, że singiel, który zarabia poniżej 10 k na rękę będzie mógł sobie SAM kupić mieszkanie w mieście wojewódzkim. Ten kraj nie oferuje kompletnie nic takim jak ja. Czyli jakieś ponad 95% społeczeństwa obstawiam. Bo serio nie wiem, kto oprócz programistów czy jakichś dyrektorów korporacji zarabia tyle lub więcej. Marzenie o mieszkaniu w Warszawie prysło jak sraka po ostrym kebsie do kibla.
  • 12
@Felixu: ale singiel nie zarabiający kokosów zawsze miał problem z kupnem mieszkania zupełnie samemu. Singiel (obojętnie jakiej płci) jest dość bezwartościowy dla społeczeństwa czy państwa, nikt mu w niczym nie będzie pomagał ani niczego ułatwiał. Singlom pozostaje tylko czekanie aż to wszystko jebnie, a jeśli dalej będzie rodziło się tak mało dzieci, to w końcu jebnie.
właśnie po to żeby zarabiać sensowne pieniądze w przyszłości?

Myślisz że wszyscy lekarze/prawnicy uczyli się swoich kierunków na uczelniach, bo to lubią? xDD


@sartin19: Z takim to można się już wypalić za nim zacznie się w ogóle pracować.
@Mirkwood: jestem programista/managere , ale powiem szczerze ze te pieprzenie o tym ze oni so tacy madrzy bo wiecie, wzieli zycie za jaja itd to jest dla mnie takie xD

Gowno prawda, dzisijeszy seniorzy (tacy prawdziwi) zaczynali w czasach gdy IT bylo jeszcze niszowe i po proftu trafili w rynek. Tak, dokladnie, przyfarcilo sie nam.. tyle.