Wpis z mikrobloga

#pkobp #pko #banki chyba was totalnie #!$%@?ło już.
Podam do sklepu dzisiaj okazuje się że nie działa mi płatność zbliżeniowa. Wyczytałem na necie że iko rezygnuje z NFC i trzeba przejść na Google pay. Na infolinię oczywiście się nie dodzwoniłem a widziałem z 10 minut po pieprzeniu się z robotem.

Więc myślę wybiorę sobie z bankomatu zwiększyłem limit na wypłatę blik. Ustawione w aplikacji legitnie. Próbuję wypłacić bankomat dalej twierdzi że to jest powyżej limitu podobne komunikaty #!$%@? mi IKO.
No to próbuję wypłacić jakąś mniejszą kwotę blikiem ale to bankomat sorry ale nie mogę zrealizować operacji.

Frustrujące.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@wielowitamin @hqvkamil
Bank zdecydował się na stopniowe wyłączanie płatności kartami podpiętymi do aplikacji IKO (tzw. HCE), aby dostosować się do trendów rynkowych, czyli wycofywania się banków (w kraju i na świecie) z obsługi płatności zbliżeniowych w tej technologii. W zamian koncentrujemy się na rozwoju innych metod płatności, w tym BLIKA, Google Pay czy Apple Pay.
  • Odpowiedz
  • 0
@wielowitamin: Przykro nam, że nie mogłeś zapłacić. O zmianach w płatnościach zbliżeniowych HCE informowaliśmy przed wyłączeniem tej funkcji. W IKO nie można zmienić limitów dla BLIKA. To możesz zrobić w serwisie iPKO. W IKO zmieniłeś limity dla karty.
  • Odpowiedz