Wpis z mikrobloga

#pkobp #pko #banki chyba was totalnie p------o już.
Podam do sklepu dzisiaj okazuje się że nie działa mi płatność zbliżeniowa. Wyczytałem na necie że iko rezygnuje z NFC i trzeba przejść na Google pay. Na infolinię oczywiście się nie dodzwoniłem a widziałem z 10 minut po pieprzeniu się z robotem.

Więc myślę wybiorę sobie z bankomatu zwiększyłem limit na wypłatę blik. Ustawione w aplikacji legitnie. Próbuję wypłacić bankomat dalej twierdzi że to jest powyżej limitu podobne komunikaty pushuje mi IKO.
No to próbuję wypłacić jakąś mniejszą kwotę blikiem ale to bankomat sorry ale nie mogę zrealizować operacji.

Frustrujące.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wielowitamin @hqvkamil
Bank zdecydował się na stopniowe wyłączanie płatności kartami podpiętymi do aplikacji IKO (tzw. HCE), aby dostosować się do trendów rynkowych, czyli wycofywania się banków (w kraju i na świecie) z obsługi płatności zbliżeniowych w tej technologii. W zamian koncentrujemy się na rozwoju innych metod płatności, w tym BLIKA, Google Pay czy Apple Pay.
  • Odpowiedz
  • 0
@wielowitamin: Przykro nam, że nie mogłeś zapłacić. O zmianach w płatnościach zbliżeniowych HCE informowaliśmy przed wyłączeniem tej funkcji. W IKO nie można zmienić limitów dla BLIKA. To możesz zrobić w serwisie iPKO. W IKO zmieniłeś limity dla karty.
  • Odpowiedz