Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: ale dzwiek przestrzenny zalezy od zrodla, nie od sluchawek. W kazdych sluchawkach masz po jednym glosniku na ucho. Kazde sluchawki obsłużą dzwiek przestrzenny jesli zrodlem jest np. atmos for headphones
  • Odpowiedz
@ksiak wiem, przerabiałem temat przy rozstawianiu głośników 5.1, każdy dźwięk ze streamingow jest stereo ale mi chodzi tu stricte o gry które już jednak obsługują dźwięk przestrzenny.
  • Odpowiedz
@emjot86 ale jednak opisy różnych słuchawek kładą mocny nacisk na opisywanie ich jako 7.1 dlatego wydaje mi się że jednak musi być różnica w budowie dzięki czemu lepiej to „symuluje” dźwięk przestrzenny.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Jak masz taką możliwość to polecam mikrofon wziąć osobno, dzięki temu będziesz miał większy wybór jeżeli chodzi o słuchawki a i sam mikrofon imho wygodniejszy jest osobno.
Co do samych słuchawek to do gierek pewnie będziesz chciał coś otwartego, obczaj Somic V2, akurat w budżecie ci zostanie z 50 cbl na mikrofon
  • Odpowiedz
każdy dźwięk ze streamingow jest stereo a


@TadzioNorek: nie, nie każdy dźwięk ze streaminug jest stereo.
NAtomiast ten filmik ma Ci pokazać, że na słuchawkach wystarczy stereo by doświadczyć dźwięku przestrzennego.
  • Odpowiedz
ale jednak opisy różnych słuchawek kładą mocny nacisk na opisywanie ich jako 7.1 dlatego wydaje mi się że jednak musi być różnica w budowie dzięki czemu lepiej to „symuluje” dźwięk przestrzenny.


@TadzioNorek: nie ma żadnej różnicy. To jest ściema która ma za zadanie wyciągnąć więcej kasy i to się sprawdza.
  • Odpowiedz