Wpis z mikrobloga

#frenpill #silownia #dieta

w nawiązaniu do wczorajszego wpisu https://wykop.pl/wpis/75795113/frenpill-silownia-dieta-postanowilam-sobie-codzien informuję, że spacer nr 2 zaliczony, choć nie obyło się bez przeszkód. plan był taki, że po pracy do domu coś zjeść i iść, ale od razu z pracy musiałam załatwić pewną sytuację losową i długo mi zeszło, do tego przypomniało mi się czemu długo nie chodziłam w pewnych butach (trochę uwierają) i pogoda się skiepściła. Po rozwiązaniu tej nagłej kwestii wróciłam do domu z buta, mniej więcej 1/3 trasy w parku więc chociaż coś, całość zajęła 57min
toitakniemaznaczenia - #frenpill #silownia #dieta

w nawiązaniu do wczorajszego wpisu...

źródło: 434686766_6550567055045647_1490934358723401888_n

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@BardzoMalaZaba: koło 20kg, nie wiem jeszcze dokładnie. ćwiczę tez siłowo, choć ostatnio juz nie tak intensywnie (między innymi właśnie dlatego ze chce schudnąć, robie teraz raz w tygodniu nogi i tyłek żeby podtrzymać cokolwiek co zbudowałam), fat był niedawno na poziomie 29% ale przytyłam od tamte pory kilka kg (nie mięsni)
  • Odpowiedz
@toitakniemaznaczenia: a nie myslalas o kupieniu roweru stacjonarnego? teraz to nawet za pare stów znajdziesz
pierwsze kilkanascie/dziesiat minut cos ogladasz, a potem muzyka i da się fajne wyniki wykrecic w godzine półtorej
chciałem schudnąć przez spacery, ale jak mam tą godzine czasu wydzielic na schudniecie to wole jednak rower+trening z hatlami, ale spacer czasem tez wjedzie zeby sie przewietrzyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz