Wpis z mikrobloga

Cały czas gryzie mnie to czy wybrać 15 pro czy 15 pro max. Generalnie mi by wystarczył nawet zwykły iphone 15, obchodzi mnie jedynie kwestia baterii, a ta jest największa w 15 pro max.

Jeszcze jak czytam czasami różne komentarze odnośnie tych baterii to beke mam jak w jednym miejscu ludzie posiadający te telefony piszą bajki typu "nie wolno tych pojemnośći porównywać do androida" itd. a potem w innym miejscu wszyscy narzekają, że ledwo wyciągają jeden dzień bez ładowania jak normalnie używają telefonu.

Cały czas mocno sugeruję się tą tabelką, którą widzę w x-kom w opisie telefonów (dodałem screena).

#iphone #apple
Murasame - Cały czas gryzie mnie to czy wybrać 15 pro czy 15 pro max. Generalnie mi b...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame jak to wygląda u mnie po przesiadce z 13 mini na 15 pro max.
Do wielkości telefonu przyzwyczaiłem się już po kilku dniach. Bateria nie robi szału, ale korzystam bardzo aktywnie i praktycznie cały czas na 5g i dużo transmisji mobilnej w tle leci. Jak masz kasę to bierz większy telefon.

Osobiście kupiłem z oficjalnego sklepu na niemieckim Amazon i polecam, bo taniej i z gwarancją też nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@Murasame i tak z powerbankiem chodzę, bo często pełnego dnia od wyjścia do powrotu do domu nie wytrzymuje ( )
Różnica jest taka, że muszę go podładowywać 0-1 razy dziennie, a 13 mini 1-3 razy.
  • Odpowiedz