Wpis z mikrobloga

Moja morda, gdy rząd zapowiada, że #!$%@? rynek nieruchomości jeszcze bardziej, żebym miał jeszcze większą trudność w kupnie mieszkania, a poza tym wprowadzi nowy socjal przy rosnących cenach paliwa, słabnącym kursie dolara i zapowiedziach podwyżki ceny prądu.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #polityka #pis #po #bekazlewactwa #konfederacja
Wokawonsky - Moja morda, gdy rząd zapowiada, że #!$%@? rynek nieruchomości jeszcze ba...

źródło: 4u8tgt

Pobierz
  • 31
Ale czy według Ciebie mieszkanie nie jest czasem towarem jak każdy inny i w odpowiednich warunkach znakomitą inwestycją i nie wolno w to w żaden sposób ingerować? A jeśli kogoś nie stać na daną lokalizację to powinien zwiększyć zarobki albo się stamtąd wynieść?


@colliee: Wypowiedź typu "Zgwałcił ją dlatego, że zbyt skąpo się ubrała". Czy ty rozumiesz, że obecny stan rzeczy nie jest dziełem rynku, tylko konkretnych działań polityków? Ingerencja nastąpiła
@Wokawonsky: No nie. Ceny mieszkań i domów lecą ostro w górę GLOBALNIE, nie tylko w Polsce. Na tym po prostu żerują kapitaliści aktualnie.


@johny-kalesonny: Oczywiście. I to wszystko przez tych wstrętnych kapitalistów, a rządy PiS i PO i ich dopłaty nie mają z tym nic wspólnego. Nie ma dowodów na to, że bk2% zwięszył ceny mieszkań