Wpis z mikrobloga

Zrobię małe podsumowanie bo niektórym się w głowach pomieszało:
1. Wprowadzenie bk0% to kryminał za który ludzie z PO powinni zapłacić (przyłączę się do protestu jeśli będzie)
2. PiS to nadal najgorszy rząd w historii i powinni być rozliczani
3. Konfederacja to nadal partia ruskich agentów destabilizujących państwo i powinna wylądować pod progiem

Dziękuję za uwagę
#bk0 #bekazpisu #bekazpo #bekazkonfederacji #nieruchomosci #polityka
  • 101
Konfederacja to nadal partia ruskich agentów destabilizujących państwo i powinna wylądować pod progiem


@kamil1014: i te kilka procent leci w głównej mierze do partii która ma największe poparcie (PiS) i dzięki temu ma ponad połowę mandatów jak w 2015, gdzie razem i korwin wylądowały pod progiem.
gratulacje myślenia
Na to, że są agentami dowodów nie ma, zgoda. Ale na to, że podłapują narracje spinowane przez Kreml, to już całkiem sporo.


@wstanczyk: no i co z tego? To, że jakaś narracja akurat jest stosowana przez ruskich nie znaczy, że ta narracja z automatu jest niewłaściwa.

Pierwszy lepszy przykład z brzegu - to, że zalanie naszego rynku produktami spożywczymi z Ukrainy jest dla nas bardzo złe, to może i jest spin
Wystarczy mi, że po 10 latach głosowania na korwina zobaczyłem jak bardzo duży błąd popełniałem. Bardzo chciałbym żeby istniała prawdziwie liberalna partia w Polsce (gospodarczo, religijnie i poglodowo) ale konfederacja jest jej przeciwieństwem. Ruskie powiązania to tylko truskawka na torcie


@kamil1014: i co ci tak oczy otworzylo? Konfa jest liberalna + szanuje prawo
Pozdrawiam tych wszystkich, dla których temat mieszkalnictwa jest istotny, a nie głosowali na lewicę, bo coś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wstanczyk: no ja na przyklad nie glosowalem, a temat mieszkalnictwa jest dla mnie wazny.
Fajnie, ze nie byloby kredytu bk2 tylko pewnie poszliby droga hiszpanii i jak za duze mieszkanie to dokoptowaliby mi ze dwoch nachodzcow :D
Do tego az boje sie myslec ile zostaloby pieniedzy
gowno z tego, KAZDA narracja stosowana przez ruskich jest skierowana przeciwko Polsce


@Kusher: XD to dobrze wiedzieć że świat jest czarno-biały, a po drugiej stronie są kompletni idioci, którzy nawet nie próbują kamuflować swoich działań XDD
Czytaj: pozwalasz światopoglądowo mieć samotne madki ruchające się z m0kebe to wtedy płacisz z budrzetu państwa na pomoce socjalne.

Konserwatyzm społeczny powoduje że masz trwałe związki a kobiety nie dają tyłka murzynom którzy uciekną 3 miesiące później, więc masz mniejsze wydatki budrzetowe.


Liberalność światopoglądowa = socjalizm gospodarczy.

Konserwatyzm światopoglądowy = kapitalizm gospodarczy.


@FLAC: ale bełkot xDDDDDDDDD gorszej bzdury dawno nie widziałam