Wpis z mikrobloga

Rzeszów (i facebook) to stan umysłu. Ktoś wrzuca zdjęcie na spotted i zwraca uwagę na to, że kobieta pozwoliła swojemu psu nasrać na środek chodnika, potem tego nie posprzątała i uciekła, a ludzie... Rzucili się na autora wpisu.

I jeszcze te teksty o "społeczniakach" i "konfidentach" jakby ciągle był PRL. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #psiarze #rzeszow #patologiazewsi
tindeRoman - Rzeszów (i facebook) to stan umysłu. Ktoś wrzuca zdjęcie na spotted i zw...

źródło: Screenshot_20240410-091359__01

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@tindeRoman: wczoraj nad wislokiem dwoje policjantów na koniech sobie patrol robilo , jeden z koni tak sie zes*** na droge dla rowerów ze jakies dziewczyny na rolkach malo co Sie na tym nie połamały :-) , inna grupa lidzi widzac to obok prawie sue porzygaly , i cisza a tu jakies mecyje robią o małą kupke :-) ja sie pytam gdzie jest flaga ? Hehe ☺️
  • Odpowiedz
  • 3
@lycaon_pictus dokładnie. A jakby ktoś, w tym samym miejscu, odpalił petardę, to byłby krzyk na całą Polskę, łącznie z żądaniem dożywotniego więzienia, że jak śmiał wystraszyć pieski. Ja sobie obiecałem, że w tym roku na Sylwestra, kupuję fajerwerki i odpalam na trawniku przy osiedlowym parkingu. W dupie mam wszystkie psy, skoro ja żeby wyciągnąć coś z bagażnika, mam loterię, czy wdepnę w nieposprzątane psie kupy, czy nie.
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Każdy z nich zapewne jest niesprzątającym psiarzem i ma pieskowe zapalenie opon mózgowych, pieskuf nie momżna ombramżać HURR DURR, stąd taka reakcja w komentarzach.

Ja mam psa, ale nie jestem psiarzem (to ogromna różnica), po moim psie zawsze sprzątam. W zeszłym tygodniu zapomniałem woreczka wziąć i jak pies zrobił kaka to shackowałem świat - wróciłem do domu po worek a potem wróciłem sprzątnąć kupę.

Udawanie, że się szuka woreczka, aż
  • Odpowiedz
Komentarze o "społeczniakach" albo że "ktoś się nudzi, LEPIEJ ZA ROBOTĘ BYŚ SIĘ WZIĄŁ" to klasyka gatunku, moje ulubione xd

Oczywiście tfu na ich autorów
  • Odpowiedz
@tindeRoman: A to nie chodzi o to ,ze zamiast zwrócić komuś uwagę by posprzątał on robi zdjęcie i wrzuca to do neta przecież to chore czasy a jak tego nie widzicie to nawet mi was nie zal
  • Odpowiedz
@tindeRoman Kuźwa, przeczytałem, że pies nasikał i skąd takie oburzenie, to jednak, skoro nasrał, to powinna to sprzątnąć, bo nie bez powodu reklamówki na kupę są tak często rozmieszczone (°°
  • Odpowiedz
@tindeRoman Typowi psiarze. Ostatnio czytałam post, że babka sobie szła z córką i podbiegł do nich pies na długiej smyczy i ugryzł dziecko. Jakie były komentarze? Trzeba było trzymać bachora na smyczy, tak to jest jak się dziecka nie umie wychowywać żeby nie przeszkadzał psu.

Psiarstwo powinno być dodane do ICD10 jako nowe zaburzenie psychiczne.
  • Odpowiedz
W każdym mieście będą ci tak pisać, jeśli będziesz śmiał "naskoczyć" na ich pieski przez zwrócenie uwagi na zaśmiecanie otoczenia.


@lycaon_pictus: no nie wiem. Ostatnio na grupie osiedlowej we Wrocławiu ktoś wrzucił nagranie, jak baba zostawia gówno swojego psa przed domem sąsiada to zjechali babę równo ¯\(ツ)/¯

Oddać Rzeszów Ukrainie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz