Wpis z mikrobloga

To wcale nie jest tak, że duża część wykopków marzyła swojego czasu o swojej własnej Azjatce lub Ukraińce


@Cztero0404: Jak? gdzie? jak to ustaliłeś?

ale laski jak mają fantazję


Ale gzie tu laska ma fantazję? To nie jest fantazja żadnej laski tylko bardzo "naseksualizowana" reklama, która podobnie jak wiele innych obiektów obecnej popkultury zestawia w tej seksualizacji białą kobietę i czarnego mężczyznę.
@BombaskaEskadraLotnicza: popkultura wpływa na obie płcie ale nie ma czegoś takiego jak promowanie rozwiązłości czy związków z innymi rasami,. przecież to nie jest tak że jak różowa zobaczy tę reklamę to się nagle zakocha w murzynie, których do tej pory olewala, bo nagle stali się w jej typie, bo obejrzała jakąś reklamę perfum. Promować da się co najwyżej brak wstydu/obaw związanych z tym co ludzie powiedzą czy z własnym zdrowiem psychicznym.
@AlienFromWenus:

popkultura wpływa na obie płcie


Oczywiście, że tak. Nigdzie temu nie przeczyłem.

przecież to nie jest tak że jak różowa zobaczy tę reklamę to się nagle zakocha w murzynie, których do tej pory olewala, bo nagle stali się w jej typie, bo obejrzała jakąś reklamę perfum.


Ale ja nie powiedziałem, że od zobaczenia jednej reklamy... 20 lat temu związek mieszany w Polsce był bardzo dużą rzadkością. 40 lat temu był
@BombaskaEskadraLotnicza:

Uważasz że różowe mogą zacząć gustować w czarnych widząc inne kobiety w związkach z czarnymi? A to nie jest właśnie tak, że różowe, którym od zawsze podobali się czarni, poprzez właśnie popkulturę już nie obawiają się ostracyzmu?
To co jest modne nie każdemu się spodoba, jeśli ktoś nosi coś bo to modne, to nie ma gustu. Ludzie z reguły wybierają z rzeczy modnych pulę tych, które są kompatybilne z ich
żeby ci "inni" mogli czuć się tak samo swobodnie wszędzie.


@AlienFromWenus: Jakoś nie ma adekwatnej promocji białych mężczyzn z niebiałymi kobietami. O ich samopoczucie nikt się nie martwi? Nie mówiąc już o tym, że rasy inne niż kaukaska w Polsce to jakiś pomijalny promil i przyjezdni.

polskie kobiety,


to nie kwestia polskich kobiet tylko, a trend w całej europie zachodniej czy ameryce północnej.

Uważasz że różowe mogą zacząć gustować w czarnych