Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Ogólnie historia jest taka, jakiś czas temu kupiłem sobie smartwach od Garmina - Venu 3. Z nadzieją, że kiedyś kupie sobie do tego licznik od Garmina i dzięki temu będę miał cały ekosystem czyli dane z aktywności + dane z zegarka - sen i puls.

No i ten moment właśnie nadszedł, kupiłem sobie Edge 1040 i mam zdziwko - nie synchronizują mi się dance z licznika na zegarku, np. byłem na rowerze a zegarek wyświetla mi, że miałem zrelaksowany dzień xD.

Poczytałem w internecie i okazuje się, że Venu 3 nie ma funkcji Physio Tune Up i dlatego te dane się nie synchronizują. Czy ktoś z was miał może podobny problem i jakoś to obszedł? Wydaje mi się to jakimś nieporozumieniem, kupujesz najnowszy zegarek + najnowszy licznik i nie są ze sobą kompatybilne ()

#rower #garmin #kolarstwo
grubykr - Hej Mirki,

Ogólnie historia jest taka, jakiś czas temu kupiłem sobie smart...

źródło: 61HV8pMBeHL._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@grubykr Nie wiem jak to w wyższych modelach, ale licznik i zegarek jedynie w apce gc mają dane pozbierane do kupy. Ale nawzajem się widzą, np zegarek działa jako pulsometr do licznika. Najgorzej jak mi się licznik i zegarek łączyły z lampką i nawzajem ja przełączały.
  • Odpowiedz