Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że to całe oburzenie na tych tagach jest nakręcane przez pisowska trolownie? PiS przez 8 lat rozjebywal dziesiątki miliardów a nagle jakiś kredyt robi z Tuska wroga nr 1 "bo 29 miliardów!!".
Trochę to się wydaje podejrzane.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #bk2
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@e3b0c: nakręcają na pewno, ale zwykli ludzie też się wkurzają i o tym piszą. Sam wziąłem 2%, od razu gdy zapowiedzieli, że zrobią, jeszcze przed podwyżkami. Wziąłem tylko dlatego, że wiedziałem, że będzie odjazd cenowy, którego nie nadgonię i teraz znowu będzie dojazd.
  • Odpowiedz
@e3b0c: XD. nie zesraj sie typie. Po prostu ludzie domagają się realizacji obietnic, które miały być realizowane, a krytykują te, które zgodnie z waszą doktryną "miały być niespełnialne". Gdzie kwota wolna? W 2025 r. jej nie będzie. Gdzie obiecywane paliwo po 5,19 zł? Też nie ma. Ale za to mamy uśmiechniętą Polskę, dopłaty dla deweloperów na 20 miliardów i kare więzienia za "mowę nienawiści" XD.

Ach wy fajnop0lacy...
  • Odpowiedz
a pamiętacie to oburzenie na Sasina że #!$%@?ł 70 milionów na wybory które się nie odbyły? Dzisiaj to aż wstyd pomyśleć jakato drama była za takie grosze


@Strigiformesman: 70 milionów bez żadnej podstawy prawnej - nie no #!$%@?... nic się nie stało ()
  • Odpowiedz
  • 1
@e3b0c Kredyt zwiększa popyt. Za popytem pójdzie podaż, czyli budowa nowych klitek. Gdyby tym krytykantom naprawdę zależało na niższych cenach nieruchów, to najbardziej by cisnęli w działania pro podażowe czyli
- niskie ceny materiałów budowlanych
- łatwa odbiurokratyzowana budowa
- wyższy metraż domków z programu bezpozwoleniowego
- łatwe i bezpłatne odrealnienie ziemii w gminach miejskich i przylegających do gmin miejskich
  • Odpowiedz
@matt-pitt: jak koleś z Gdańska założył fundację i po 10 dniach dostał dofinansowanie 55 mln na jakieś gówno rozwiązania z IOT, patrząc na dotacje dla Rydzyka, albo przyznawane z funduszu sprawiedliwości to można oczopląsu dostać kiedy i ile przyznano, i to w dziesiątkach milionów.
Także te sasinowe to takie biedne się wydaje, ale i tak #!$%@? mu w dupę
  • Odpowiedz
@e3b0c: fanatyzm to nie kwestionowanie swoich poglądów. Jeśli "dobra partia" podejmuje decyzje które mi się nie podobają to przestajemy ja popierać bo to znaczy ze źle reprezentuje nasze poglądy. Nie ma żadnego interesu w obronie takiego sztucznego tworu jsk partia polityczna.

Tusk zawiódł duża część wyborców -> wyborcy są wkurzeni. Tutaj dosłownie nie ma nic niezrozumiałego w obecnej sytuacji
  • Odpowiedz
@e3b0c: no jasne, przecież skoro pis przejebywał miliardy to po też może, przecież jesteśmy przyzwyczajeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Weź spróbuj czasem odłożyć na bok polityczny fanatyzm i wejść w skórę tego tzw. zwykłego człowieka
  • Odpowiedz
  • 2
no jasne, przecież skoro pis przejebywał miliardy to po też może, przecież jesteśmy przyzwyczajeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bumelante: ja nie mówię że może. Widzę że generalnie fanatyzm wykopków przysłania im umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ja tylko pisze że dziwi mnie to wysokie C jakie weszło w socialmediach. Było już grane na atomie, na cpk, zielonym ladzie a teraz na kredytach. Jasne że część z tego
  • Odpowiedz
@e3b0c: Nie, też to tak dla mnie wygląda, nie zdziwiłabym się, jakby wśród wielce oburzonych było 10% wyborców KO i reszta naganiaczy i trolli. Podłapali który wątek siadł i teraz to będą w kółko grzać tak jak próbowali z zielonym ładem, cpk, pułkownikiem Sienkiewiczem i silnymi ludźmi Tuska.

Sama nie jestem zadowolona z tego ruchu KO, ale wiedziałam, że go obiecywali, więc trochę też nie rozumiem wielkiego zdziwienia nagle.
  • Odpowiedz