Wpis z mikrobloga

Skończyłem jazdy, znaczy się zostawiłem sobie 2h na dzień przed egzaminem i sie zastanawiam gdzie tu zdawać. Rzeszów czy Kraków. Rzeszów znam praktycznie na pamięć, ale nie znam tras jeśli chodzi o egzaminy. W Krakowie jestem od grudnia i chyba nie do końca czuje się pewnie w tym mieście pod kątem egzaminu. Chyba uderzę na Rzeszów bo pierwszy termin jest za tydzień, a nie za 2 tyg jak w Krakowie.

Zdawał ktoś w Rzeszowie? Prawko B robiłem tam ponad 10 lat temu to się pewnie sporo pozmieniało. O miasto mi głownie chodzi bo plac to plac, wszędzie taki sam. Z tego co widzę to w Rzeszowie jest Xj6 i Mt-07 w zależności od godziny egzaminu. Oczywiście celuję w mt.

@WolvvloW Ile Ci zostało godzin?

#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
I bierz taki sam model na jakim się uczyłeś, żebyś się nie zdziwił.


@apeee: Ja 20h jeździłem czym innym, zdawałem na czym innym. Wystarczyło wykupić 1.5h na placu dzień przed egzaminem i wyniosłem z tego więcej, niż przez 20h nauki na poprzednim moto.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: zapytaj w swojej szkole czy nie mogą Ci podstawić swojej maszyny. Ja zdawałem na tym samym motocyklu którym jeździłem na kursie i w szkole nauki jazdy w której robiłem kurs pierwszy raz był za free.

Ewentualnie można podobno wykupić jazdę na placu word, ja nie korzystałem z tej opcji ale mówili, że tak można.
  • Odpowiedz
Wystarczyło wykupić 1.5h na placu

@Zielony34: no ale jak może to po co ma kombinować, niech bierze ten sam. ja sie uczyłem na xj i na egzaminie szukałem startera w mt07 XD
  • Odpowiedz
  • 0
@m1ck kurs zrobiłem w Krakowie, ale myślę nad egzaminem w Rzeszowie bo paradoksalnie znam miasto (studiowałem tam) ale nie znam tras ( ͡º ͜ʖ͡º) co do innej maszyny to na XJ bym nie wsiadam bo jej nie znam, ale na z650 już tak bo jeździłem nią na kursie kilka godzin
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Acha:) z krakowa raczej do rzeszowa Ci nie podstawią moto;). To jeżeli Ci zależy, żeby jeździć na egzaminie na konkretnym motcyklu i zdecydujesz się na zdawanie w Rzeszowie to może poszukaj czy w jakiejś rzeszowskiej szkole nie mają takiego moto jak chcesz i ewentualnie wykup z 2h u nich a później niech CI podstawią na egzamin ten konretny motocykl;). Mi szczerze nie chciełoby się tak kombinować;P no ale co kto
  • Odpowiedz
@m1ck: spore kombinacje to fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Rzeszowie miałbym za równy tydzień, nie znam tras, ale znam miasto + wydaje się być łatwiejsze, minus, że trzeba się tam dostać. W Kraowie miałbym za tydzień w sobotę więc nie trzeba jechać na Rzeszów, a różnica to 3 dni, minus to miasto. Nie wiem, PKK mam uwolnione to pewnie dziś się zapiszę.
  • Odpowiedz