Wpis z mikrobloga

To jest tylko potwierdzenie ze wykop zalemingowany sekciarzami którzy wytłumaczyliby czyny korytowiczów nawet gdyby rodzine im rozstrzelali. Jak to jeszcze nie wisi w gorących to ja nie wiem. Przy kazdej innej partii (dopisek konfa/pis/ psl <dopisz cokolwiek>) płonęłoby jak #!$%@? z uśmiechnietymi komentarzami jak to rozkradają polskę złodzieje i kłamcy. No chyba ze mówimy o Słońcu Peru- donalowi to wtedy magicznie 800+ nie jest rozdawnictwem, lukrowanie deweloperki jest stanem poprawy rynku a babciowe słodkim podarunkiem () Postulaty po 100 dniach nieruszone ale przynajmniej jest nadal drogo a będzie jeszcze drożej
Brak śliny na was sekciarze

#polityka #nieruchomosci #gospodarka #bekazpodludzi
banicjant997 - To jest tylko potwierdzenie ze wykop zalemingowany sekciarzami którzy ...

źródło: 81476b27a4951ae25dc70f7dbca54270c72e1f7d3b9c13b2c388bbd0f1a3e9a0

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@banicjant997 ty poczytaj co to jest ta projekcja bo chyba żeśmy się nie zrozumieli. No i sam widzisz, że nie masz argumentów przeciw 500+ tylko lecisz propaganda, a mi coś takiego zarzucasz xd

Btw od kiedy to państwo z własną waluta musi się zadłużać by komuś puścić przelew? Chyba jesteś trochę nie na czasie z teorią kolego xd
  • Odpowiedz
Brak śliny na was sekciarze


@banicjant997: #!$%@?, głosowałbym na nich, nawet gdyby mi obecali coroczny darmowy bilet na księżyc.

Celem było odsunięcie pisowskiej hydry od władzy i się udało. Reszta nie miała dla mnie, i dla wielu innych głosujących na koalicję 15 października, znaczenia.
  • Odpowiedz