Wpis z mikrobloga

się pucował że on nie głosuje? i jak ma się cokolwiek zmienić


@BomBom: Chciałbym po prostu taką postawą zarazić jak najwięcej społeczeństwa. Do buntu, zignorowaniu powszechnych wyborów i pokazaniu środkowego palca tym wszystkim obietnicom i tzw. "programom".
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: wiesz, to szersza dyskusja społeczna. Czy prezesem ma być ktoś z nadania parti, wtedy gospodarka centralnie planowana, czy robi się konkurs i jest niezależny prezes, który jak widzi że może mieć ponadnadmiarowe zyski to to robi dla udziałów. I tak źle i tak niedobrze.
  • Odpowiedz
a może po prostu idź zagłosować nie koniecznie na te same mordy co zawsze? Serio, wstyd że tacy ludzie istnieją.


@BomBom: Ty wybierasz tzw "mniejsze zło" które i tak pierdzieli podobne banialuki w okresie przedwyborczym byle się dorwać do koryta. Ja wybieram pokazanie "palca". Każdy ma swój sposób.

Mam nadzieje że Twój wybór "mniejszego zła" nie przyprawia Cię o wstyd na podobnych nagraniach j.w.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: idealnie poprzycinane żeby nie dało się poznać kontekstu. Nie chce mi się go bronić ale nie lubię takich manipulacji. A kontekst był taki że to był okres kiedy na wykopie wszyscy pisali "czemu paliwo po 7 jak cena dolara i baryłki spadła". A no dlatego że obajtek sztucznie zawyżał koszty żeby nie było skoku ceny przed powrotem vatu(to oficjalnie, ale pewnie i tak większość zysków została #!$%@? na pisowa prywate).
  • Odpowiedz
@takasraka @Luminarz_Osobisty: Gdzieś widziałem, że nawet Tusk się odnosił do tego 5.19zł, co mu zarzucają. 5.19 według Tuska powinno kosztować wtedy gdy rządził Obajtek, który cenami sterował według własnego widzimisię i marża była zawyżona.
Tusk nie #!$%@? się w marżę, więc paliwo powinno kosztować tyle ile w danej chwili kosztuje. Po prostu uczciwie i to jest ten wyższy standard polityki.
Jak PiSiury oczekują od Tuska ręcznego sterowania cenami, to sorry.
  • Odpowiedz
A no dlatego że obajtek sztucznie zawyżał koszty żeby nie było skoku ceny przed powrotem vatu(to oficjalnie, ale pewnie i tak większość zysków została #!$%@? na pisowa prywate). A Tuskowi chodziło że gdyby on był premierem to cena by była rynkowa, czyli adekwatna do dolar*baryłka*marża czyli 5.19 wtedy.


No to teraz baryłka jest tańsza, złotówka mocniejsza ale za to paliwo na stacjach jeszcze droższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz