Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zmarła moja matka. 6 lat opieki nad niepełnosprawną matką się zakończyło. Czuję się jakby ktoś #!$%@?ł mi młotem w łeb. Nikt mi nie powie ,że ugotowałem pyszną zupę albo ,że zrobiłem taką lejącą się jajecznice. Nie rozmieszę już jej tymi idiotycznym manulami. Nie będę słyszał tej pieprzonej muzyki z tych Tureckich seriali. Mieszkanie jest teraz puste. Nawet nie wchodzę do dużego pokoju bo natychmiast mnie uderza smutek. Jedyne dwie rzeczy które mnie pocieszają to to ,że się już nie męczy ( pomijając udarowe sprawy to połamała panewkę więc wycie w szpitalu i w domu z bólu było na porządku dziennym) i to ,że właściwie jak mój młody wiek to zaopiekowałem się nią tylko jak mogłem.

Chociaż i tak jest ciężko w #!$%@? czasami.

#depresja #fells
  • 44
  • Odpowiedz
@Low_cap: Pochowalem dziadkow. Dziadek 10+ lat zyl po wylewie. Sparalizowana jedna strona - nie mowil. Jak sie stracil to zostala babcia. Na koniec tez nie bylo lekko.

Potem pochowalem matke i tu juz bylo bardzo nielekko. Wszysto sie rozegralo w niecale 3 tygodnie. A ze siorke mam totalnie odwrotna jniz ja (ja to kawal uja reszta gnoja a ona to wszystko az za bardzo przezywa. Ja sie nastawilem bo widzialem co
  • Odpowiedz
  • 20
@gorzki99: Oprócz mamy pochowałem 8 miesięcy wcześniej ojca. Rwa kuleszowa okazała się jednak rakiem.

Oczywiście ,że jest niesprawiedliwe. Nikt kto ma 16 lat nie powinien zamienić się rolą z rodzicem.

Z tym długim chorowanie to prawda. Ojca rak mi sciął w mniej więcej 2 miesiące. Miesiąc to był właściwie czekanie na śmierć. Jakoś człowiek w ciągu tego miesiąca wiedział ,że on jednak umrze.

Z kolei mama właściwie żyła miesiąc po połamaniu
  • Odpowiedz
Absolutnie nie zgodzę się ,że będzie dobrze. Jestem obdarty z tych dwóch osób które są istotne dla dziecka. Przynajmniej nie będzie dobrze w niedalekim okresie czasu. Może za rok czy dwa wtedy będę mógł powiedzieć ,że będzie dobrze. Chociaż sam nie wiem.


@Low_cap: A sie nie zgadzaj ale i tak bedzie :) Troche wiecej doswiadczen zyciowych mam i dosc sporo juz widzialem/przezylem.

Cos Ci podlinkuje. Mniej wiecej w Twoim wieku (jesli
gorzki99 - >Absolutnie nie zgodzę się ,że będzie dobrze. Jestem obdarty z tych dwóch ...
  • Odpowiedz
@Low_cap przykro mi Mireczku, trzymaj się, chociaż to trudno przyjąć do wiadomości gdy jest się w kryzysie to czas leczy rany. Będzie dobrze ()
  • Odpowiedz
@Low_cap:

https://www.youtube.com/watch?v=oPBXVFfWiNQ&ab_channel=Pi%C4%99%C4%87Dwa

(...)A samotność to taka straszna trwoga

Kiedy zostają tylko zdjęcia po tak wielu osobach

Żal jest chyba bardziej ciężkostrawny od prawdy

Trawisz go samotnie chcąc by było tak jak dawniej

A dawne dni przepadły odbijają się echem

Tych wszystkich twarzy z waszym wspólnym śmiechem

Urwanym jak hejnał tak po prostu

I czasem tak po prostu chciałbyś to wszystko zostawić

I być tam z nimi jeśli nie mogą być z
  • Odpowiedz
kocham SDM od młodości


@odislaw: No musze przyznac ze se zakochalem z 28 lat temu :) ale zatrzymalem sie na tych raczej starszych utworach. Nowych nie znam wcale. Ale plusem jes tez to ze moja 8 lat mlodsza siorka niejako przezemnie tez przesiakla :)
  • Odpowiedz