Wpis z mikrobloga

  • 0
@Darth_Gohan:

Zwyczajnie Jaca sam sobie nagrabił tym jak bardzo się odkleił.


O tym piszę. PO też się kiedyś wydawało odklejone i jak następcy pokazali jak się robi prawdziwe afery, to wszyscy na kolanach wrócili do poprzedników xD Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie ale niestety średnio ten wybór wygląda.
@Murasame: Stary ja rozumiem wiele, ale bez jaj. To co napisałeś oznaczałoby, że Jaca to był jakiś DOBRY prezydent dla tego miasta.

Prawda jest taka, że on nie był dobrym prezydentem. Pogrążył to miasto w dalszej stagnacji którą rozpoczął zapatrzony w siebie Dutkiewicz który potrzebował 3 kadencji na odklejkę. Jaca odkleił się w 3 kwartały. To są te detale i ta różnica.

Do tego pamiętaj, że Jaca wszedł ze swoimi ludźmi
  • 0
@Darth_Gohan:

Ja jestem za tym, żeby jaca przegrał. Ale mimo to jak sam piszesz jeśli czymś pozytywnym dla ludzi jest to, że nowa prezydent niewiele zrobi, bo będzie ciężko dogadać się z radą, to już to świadczy o tej zmianie i całej sytuacji politycznej w tym mieście.
@Murasame: to że nie ma perspektyw na kogoś specjalnie lepszego nie oznacza, że warto głosować na znane zło. Tym bardziej, że ciężko mi sobie wyobrazić jak bardzo może mu odwalić jak wygra 2 kadencję gdy 1) nie będzie miał nic do stracenia bo wiadomo, że to ostatnia 2) zobaczy, że nie ważne co naodwalał to i tak wygrał.
@Darth_Gohan @qazplm @Bumelante

O czym Wy piszecie, przecież Sutryk jeśli wygra też będzie musiał się dogadać z PO, która będzie kontrolować Radę Miasta. Sutryk ma kilku radnych, to nic nie jest warte.

Prawda jest taka, że obie kandydatury są tragiczne i tak jak pisze @Wychwalany - czeka nas 5 lat padaki.
@Wychwalany: @Iudex No, ale jak Sutryk wygra i będzie wiedział, że za chwilę i tak za 5 lat wygryzie go Jaros to myślicie, że będzie grzecznie współpracował z radą miasta?

Tragiczne to było już ostatnie 5 lat Dutkiewicza, Sutryk to kolejne 5 lat stagnacji. Niestety, ale kolejna kadencja Jacy to jak dla mnie jest coś jeszcze gorszego niż kadencja Bodnar z KO za jej plecami. Naprawdę ego Jacy sprawi, że będzie