Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja lvl 24 właśnie jestem po spotkaniu z bezdzietnym milfem 9/10 lvl 36 ale wyglądała na maks 30 lat. Dała mi pierwsza lajka więc odwzajemniłem i odrazu zaproponowałem kawę. Jako że mieszka ode mnie około 100km to zaproponowała abym noc spędził u niej i wiadomo, że doszło do seksu. Jeździła jak niewyżyta, i było o niebo lepiej niż kłody z przedziału 18-25. #tinder #rozowepaski #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@owsikalfred: nie do końca, one po prostu są tak roszczeniowe, że chcą żeby to mężczyzna je zabawiał nawet w lozku, a one będą tylko leżeć xdd dlatego w sumie co im pozostało to prowokować mężczyzn swym skąpym ubiorem bo wiedzą, że tylko tyle mogą XD do łóżka bronią dostępu jak jakiejś twierdzy bo nic tam nie potrafią na własne życzenie ¯\(ツ)/¯ oczywiście nie wszystkie :) są dobre młode sarny które wiedzą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Jeździła jak niewyżyta, i było o niebo lepiej niż kłody z przedziału 18-25. #tinder


Spoko, ja tam jednak wole te kłody jeśli tylko są dziewicami, bo brzydzę się po kimś. Poza tym im mniejsza liczba tym większe szanse na stały związek.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: ojojojojojojojojjjj wyparcie, zazdrość, kompleksy czyli klasyka :) zmartwię Cię bo podobam się około 90% kobietom, reszta to takie jakie Ty, które walczą same ze sobą bo również im się podobam ale zazdrość i księczniczkowatość im nie pozwala- ale może ty przynajmniej umiesz coś w łóżku, co? :O
Wyprzedzając Twój komentarz, bo pewnie będziesz wyzywać i pisać "XDDDDDDDDD" to nie wysilaj się bo nie ruszysz mną, znam swoje miejsce w szeregu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP):

podobam się około 90% kobietom, reszta to takie jakie Ty, które walczą same ze sobą bo również im się podobam ale zazdrość i księczniczkowatość im nie pozwala


@nowyrozfzialzycia: ło kurła, ale casanowa! Nawet własna, matka, babka, siostra, ciotka i córka na niego lecą. XD


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: milfy 38-42 to najlepsze kochanki w łóżku nie wyżyte w głowie ogarnie, zadbane lub z górnej półki wyglądają ładnie. Najważniejsze większość kobiet w tym wieku ma już dzieci więc chodzi o sam seks.
W Twoim przypadku ona dzieci nie ma jest młodsza może chcieć być zapłodniona. Ogólnie 30 czy 34 latka są młodsze i nawet bardziej na palone niż kolo40 ale one chcą dzieci, kobieta może mówić że niechce znać
  • Odpowiedz