Wpis z mikrobloga

#polityka

-Olej kampanie na wschodzie Polski
-Skup sie na TVN24, TVP i fajnopolackich kanalach dotarcia do elektoratu
-Obrazaj wschod ze to ciemnota i hurr duur katolicy
-Niewyksztalceni, nieeuropejscy i po prostu glupsi
-Nie marnuj srodkow aby chociaz sprobowac nawiazac z nimi jakis dialog
-Po wyborach albo sie dziw ze na ciebie nie glosuja
-Albo sie oburzaj ze to po prostu "gorsi Polacy"

Kiedy ktos z PO podwazy ten argumen ze wschodnia Polska jest PiSowska? Przeciez tam ludzie tez widza nepotyzm i beznadziejnosc Kaczynskiego ale jak maja glosowac na politykow ktorzy nimi gardza?
Troche wysilku, troche inwestycji, troche zmian w polityce PO i maja lekko over 40% z czescia glosow z PL wschodniej.
marekrocki2 - #polityka

-Olej kampanie na wschodzie Polski
-Skup sie na TVN24, TVP i...

źródło: Screenshot 2024-04-09 073932

Pobierz
  • 45
@Filjan: Warte docenienia jest to, że reprezentujesz ideę imperialną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że rosyjską, a nie polską.
jak powiedzieć, że masz mniej niż 20 lat bez mówienia, że masz mniej niż 20 lat xD


@Lefty: mam 30 lat dzbanie i jak ty srałeś w gacie to ja juz wiedziałem, że ciemny lud będzie odbijał piłeczke między pis a po przez 20 lat.

a teraz leć obejrzyj sobie jakąś komisję dla plebsu i masturbuj się tym, że jakiś pisowiec ma czerwony ryjxD
@Protectorx: dzieciaczku ja mam 31 i też od lat wiem, że w tym kraju będą tylko te dwie partie, ale w przeciwieństwie do ciebie ja sie nie obrażam na rzeczywistość i po prostu zaakceptowałem smutną prawdę xd pewnie myślisz, że jakaś konfa może wywrócić stołeczek co?xd
@marekrocki2: Na tym kontynencie prawa fizyki działają tak, że wszystkie pozytywne przemiany idą z zachodu. Jeżeli partie względnie cywilizowane zaczynają odbijać pewne obszary z rąk pisu to wcześniej czy później trend ten dotrze też na wschód. Zatem tak na prawdę najistotniejsze rzeczy dzieją się tu na obszarach prowincji w zachodnich regionach kraju, a konkretnie w miastach poniżej 50tys., bo powiatowe powyżej tej granicy są bliższe specyfice większych miast, zaś wieś z
-Olej kampanie na wschodzie Polski

-Skup sie na TVN24, TVP i fajnopolackich kanalach dotarcia do elektoratu

-Obrazaj wschod ze to ciemnota i hurr duur katolicy

-Niewyksztalceni, nieeuropejscy i po prostu glupsi

-Nie marnuj srodkow aby chociaz sprobowac nawiazac z nimi jakis dialog

-Po wyborach albo sie dziw ze na ciebie nie glosuja

-Albo sie oburzaj ze to po prostu "gorsi Polacy


@marekrocki2: jako mowiac delikatnie sceptyk polityki pisdzielców i zwolennik odsunięcia
@marekrocki2 patrząc jak głosowali rolnicy, to chociażby im tam Pisowcy weszli do chałupy, zgwałcili matkę i siostrę, a ojca spalili, to i tak będą się zapierać rękoma i nogami jaki to PiS jest wspaniały. Ruska mentalność.
Na szczęście nie jest to myślenie 100% społeczeństwa z tych terenów.
-Olej kampanie na wschodzie Polski

Na wschodzie wierzą, że Tusk to niemiec, rusek i diabeł. Jak tu prowadzić kampanie?

-Skup sie na TVN24, TVP i fajnopolackich kanalach dotarcia do elektoratu

No to chyba normalne, mają przyjąć pisowską narrację, żeby stracić swój elektorat i zyskać elektorat pisu?

-Obrazaj wschod ze to ciemnota i hurr duur katolicy

Nie jesteście katolikami?

-Niewyksztalceni, nieeuropejscy i po prostu glupsi

Rolnicy nie chcą wyjść z UE?

-Nie marnuj
i-marszi - >-Olej kampanie na wschodzie Polski
Na wschodzie wierzą, że Tusk to niemie...

źródło: comment_1612803626Zvn1OHZ6eiJwDApKy0fFyE

Pobierz
Obrazaj wschod ze to ciemnota i hurr duur katolicy


@marekrocki2: ale jakie obrażaj? Na wschodzie większość ludzi wierzy w magię (tak, wiara katolicka to nic innego jak szamanizm) to jak tego nie nazywać ciemnotą? Jak nazwiesz półgłówka półgłówkiem to nikogo nie obrażasz.

Przeciez tam ludzie tez widza nepotyzm i beznadziejnosc Kaczynskiego


@marekrocki2: widzą tak samo, jak rolnicy xD

Po wyborach albo sie dziw ze na ciebie nie glosuja


@marekrocki2: