Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie wytrzymam, trzymajcie mnie... Toczy się rozmowa na temat tego "kto gdzie mieszka". No wiecie, aby zorientować się w kwestii odleglosci od siebie. I laska nagle chce ci powiedzieć, że dla niej odleglosc nie ma znaczenia bo - uwaga - przeprowadziła się nawet do faceta za granicę. No naprawde, zajebiśćie duży wyczyn jak jakiś gorący Enriqe jej dał dom nad głową za frajer z widokiem na wodę :)

#p0lka #heheszki #rozowepaski #tinder
Bunch - ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie wytrzymam, trzymajcie mnie... Toczy się rozmowa na temat t...

źródło: hiszpania

Pobierz
  • 12
  • 0
@jmuhha: Ty sobie śmieszkujesz, wiem to. A co do niej to wiadomo że pustak. To się czuje po stylu pisma więc mi na kimś takim nie zależy. I jeszcze ten idiotyczny argument w stylu "zmieniłam status swojego życia na lepsze czyimś kosztem, więc nie mów mi że nie podniose tyłka do faceta i nie polece za nim do jego willi w Hiszpanii". :)
@Bunch: nie do konca smieszkuje, w sensie laska ma troche wyjebongo, nie wiem czy twoje zdania cos dla niej znaczą, czy nawet ci odpisze (nie obrazaj sie, to nie atak)

po prostu takie laski widza czubek swojego nosa i jakby odpisywanie jej, skoro wiesz, ze to juz stracone nic jakby u niej nie zmieni
@user_no_4: jesteś tym samym userrr którego zawsze blokuję? Co ma? To jedno zdanie. Ja pojechałam za chłopem do Lublina, to świadczy o mnie gorzej czy lepiej? XD