Wpis z mikrobloga

Powiedzialam lekarce o tym jak umówiłam się do polecanej przez nią terapeutki i zostałam przyjęta przez jej pracownice ( 250 zł), która także przyjmuje niepodal pod swoim nazwiskiem za 150zł. Rejestracja tylko esemesem, pani, która mnie przyjęła oświadczyła, że będzie prowadzić mają terapie.Nikt mnie o to nie pytał.
Uznalam, że zostalam oszukana i jakbym robila podobnie w moim biznesie to dostałabym w łeb.
Pani dlugo nie mogła zrozumiec o co chodzi i w czym problem twierdząc, że komunikuje się niezrozumiale.
Pani doktor na końcu stwierdziła, że faktycznie przy tak sztywnym podejściu do spraw moze to powodować istotne cierpienie XD

Powiedzccie, że ja mam normalny tok myślenia, bo to powiedziala mi psychiatra. xd

#heheszki #depresja #psychologia
  • 8
@Ana77: Sztywne podejście do spraw, komunikowanie się niezrozumiale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Daj spokój, to brzmi jak jakieś manipulowanie twoją osobą i narzucanie własnego światopoglądu. Twoje podejście jest normalne, to tej babki jest nienormalne. Pewnie jakbyś umówiła się np. do dentysty i zostałabyś przyjęta przez innego lekarza i siedziałabyś cicho, to wtedy by ci powiedziała, że masz problemy z komunikacją i wciskałaby ci jakąś formę leczenia xD.
  • 1
@anicetusia: Takie właśnie mam odczucie. - manipulacja. Tak było cały czas, zawsze ja coś żle zrozumiałam. Prosze pani, prosze o receptę i dokumenty, bo przechodzę na nfz, ona do mnie jak do upośledzonego dziecka mówi powoli- co ma lani na myśli mówiąc, że przechodzi pani na nfz XD tak cały czas rozmowa wyglądała.
Paleciła dwóch terapeutów zadzwoniłam do nich.Jeden powiedział, że termin za rok, ale prosi szukać kogo innego, drugi powiedział,
  • 1
@Theo_Y: Schizofrenie wciśnieto mojemu bratu jak miał 20 lat w szpitalu. Długo się meczył na tych lekach nie mógł pracować, poszedł do innego lekarza i od razu lekarz powiedział, że to depresja dwubiegunowa. Od tej pory fukcjonuje, pracuje itd.
Więc jak mi pani doktor zarzuciła, że jej nie ufam to pomyslałam o tego typu błędach