Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @AAAAAPsik super dowody bulwo ten film to jakieś plotki, typu ktoś coś widział lub słyszał . Nie ma tam zadnych dowodow. A na zdjęciu jest ufo czyli obiekt niezidentyfikowany, to nie jest dowód że to kosmici czy ich sondy, jesteś zwykłym foliarzem to że czegoś nie można zidentyfikować nie znaczy że to kosmici jesteś po prostu sznurem.

@mirko_anonim: juz rozumiem, ty oczekujesz ze znajdziesz na wypoku kogos kto da ci informacje z pierwszej ręki czyli bedzie swiadkiem bezposrednim wydarzeń, oczywiscie same słowa to za mało taka osoba bedzie musiała wysłac ci pocztą martwe ciało ufoka do samodzielnej analizy poniewaz nawet jesli dałaby ci zdjęcie to byc powiedział ze to fałszywka (pomijając oczywisty fakt ze 99,99 procent zdjęcie ufoków to fałszywki) ....mój komentarz do tego: hahahahahahahaha
@mirko_anonim: w taki sposób w jaki ty reagujesz to kazdy materiał jaki ktoś przedstawi bedzie osmieszony i zbagatelizowany (nawet materiały wojskowe) to jest juz dla mnie oczywiste, nie zrozum mnie zle bystrzaku ja nie twierdze ze wszystkie dowody są dowodami, ale są wsrod nich materiały które dają do myslenia i mogą byc dowodami pośrednimi.
@mirko_anonim: w nawiązaniu do powyzszego nie wiem kto jest wiekszym szurem, zupełnie jakbym prowadził dialog z gosciem który uwaza ze ziemia jest płaska a wszystkie dowody na to ze nie jest to fałszywki (cgi, fotomontaż, modele, mattepainting itd) XD
@mirko_anonim
Szaraczek zyje w iluzji i nie chce dostrzeć ze bogaci staja sie jeszcze bogatsi kosztem niego. kasa z kaskadowego rozwoju technologi nie dla śmiecia, dla Pana to.
Mając takie mapy mentalne trudno powaznie rozważac na tematy uap, inteligencji poza ziemskiej