Wpis z mikrobloga

@fhgd: u mnie czaskoski dostał czerwoną kartkę za wprowadzanie SCT oraz za podpisanie dokumentu, w którym deklarował sankcje dla niezaszczepionych
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@JoeGlodomor: u nas ludzie jak chcieli odsunąć długoletniego burmistrza od władzy, to wygrał jakiś kompletny no-name, także jak się chce, to się da xd
  • Odpowiedz
@fhgd: francuszczyzna - kupę ludzi którzy dziś mieszkają w Warszawie wstydzi się tego skąd pochodzi (że niby małomiasteczkowe pochodzenie=ciemnogród) więc głosują tak żeby być w awangardzie postępu, żeby przypadkiem nikt ich o ten małomiasteczkowy ciemnogród nie posądzał. Z tego samego powodu biorą drogie, modne telefony na kredyt oraz auta w leasing, a social media mają pełne zdjęć z ol inkluziw w modnym miejscu - żeby budować fasadę kariery i sukcesu. .
  • Odpowiedz
@fhgd: to jest kwestia mentalu, budowania swojej tożsamości nie tylko przed innymi ale przed sobą - jestem warszawianką/warszawiakiem, jestem nowoczesny, jestem dynamiczny, jestem postępowy, nie jestem z ciemnogrodu, nie jestem taki jak moi koledzy z Kaczych Kiłów czy innego Pierdziszewa Dolnego...
  • Odpowiedz
francuszczyzna - kupę ludzi którzy dziś mieszkają w Warszawie wstydzi się tego skąd pochodzi (że niby małomiasteczkowe pochodzenie=ciemnogród) więc głosują tak żeby być w awangardzie postępu, żeby przypadkiem nikt ich o ten małomiasteczkowy ciemnogród nie posądzał. Z tego samego powodu biorą drogie, modne telefony na kredyt oraz auta w leasing, a social media mają pełne zdjęć z ol inkluziw w modnym miejscu - żeby budować fasadę kariery i sukcesu. .


@Podstarzaly_Mandalorianin:
  • Odpowiedz
@fhgd: Jako Warszawiak mogę tylko powiedzieć, że pomijając parę odpałów w stylu SCT, to Trzaskowski całkiem sensownie zarządza miastem. Jest czysto, ładnie bezpiecznie. Cały czas się coś rewitalizuje, buduje rozwija. Komunikacja i usługi publiczne działają dobrze. Urzędy działają o niebo lepiej niż kiedyś. I tak dalej. To na kogo mamy głosować?., Na pisowskiego spadochroniarza z Łodzi, czy jakiegoś Wiplera?.
  • Odpowiedz
@zonecom: dokładnie mam tak samo. urodzilem sie tutaj i widze wszystkie zmiany. pewnie ze Trzaskowski nie jest idealny. jako fan motoryzacji SCT dla mnie to bardzo słaba opcja ale ja ani nie jezdze do centrum ani nie mam starego złoma. aktualnie mi budują tramwaj do centrum 5min pieszo od mieszkania.
jakby był lepszy kandydat to bym zagłosował, ale słownie NIKT nie był na liście bez choroby psychicznej wliczając gościa z "Jedność
  • Odpowiedz