Wpis z mikrobloga

Na następne wybory to ja proponuję zakaz wywieszania jakichkolwiek plakatów i innego śmiecia. Dosłownie nic z tego nie wynika, a syf jest potem miesiącami. Dziękuję.

#wybory #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • 157
@mickpl: Dokładnie. Trzeba oglądać te mordy na każdym płocie, murze, słupie. Powinno być tylko pozwolenie na specjalnych przeznaczonych do tego reklamowych słupach a nie tak byle gdzie...
  • Odpowiedz
  • 6
@Davy27: W ogóle tego nie powinno być. Czemu to ma służyć. Tyle darcia ryja o ekologię a komitety robią promocję jakby to był okres międzywojenny.
  • Odpowiedz
@mickpl: mnie #!$%@? dziś ile tego gówna jest rozwieszone na płotach pod szkołą w której mieści się kilka komisji w tym moja xd niektóre głąby nawet zostawiły pod nią w piątek billboardy na przyczepach. i po #!$%@? ta cisza wyborcza ja się pytam?
  • Odpowiedz
W Japonii takie rozwiązanie funkcjonuje już od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kandydaci naklejają swoje plakaty tylko na wyznaczonych do tego tablicach.


@HrabiaTruposz: ale w japonii ma to głębokie zakorzenienie w tradycji - kompletowania pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na następne wybory to ja proponuję zakaz wywieszania jakichkolwiek plakatów i innego śmiecia.


@mickpl: ogólnie się zgadzam, ale dzięki temu że są te plakaty to we wroclawiu sutryk ma szanse #!$%@? wybory bo nikomu nie znana Barbara Bodnar zdobyła 30% głosów imamy drugą turę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz