Wpis z mikrobloga

40% uśmiechniętych fajnopolackich lemingów zagłosowało na Sutryka
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Koleś jest totalnym nieudacznikiem i cyniczną kanalią, dosłownie dzień w dzień była z nim afera
Wystarczyło wejść w gorące albo na twittera i cyk koleja afera z Sutrykiem na pierwszych stronach
A te nieudaczniki i tak dali mu 40%

Trzeba was jec ruac i na was zarabiac bo jestescie chj warci...

#wybory #wroclaw #bekazlewactwa #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
@Cosipi: spokojnie, będzie druga tura a wtedy koalicjanci mogą przegłosować Sutryka. Bronek też spokojnie wygrał z Dudą w pierwszej turze.....
tak samo po tylu aferach PIS ma spokojnie 30% poparcia, co zrobisz nic nie zrobisz
  • Odpowiedz
  • 199
@Cosipi: jak go wybiorą, to w ratuszu rozochocą się jeszcze bardziej i obok komisu i burdelu odpalą jeszcze fabrykę mefedronu
  • Odpowiedz
@Cosipi: Wybory samorządowe to najwieksza patologis, ale to pokazuje jakie rozeznanie w polityce ma przeciętny normik. 70% ludzi nie wie na jakim świecie żyje. Jak raz zdobędziesz fotel prezydencki, to będziesz tam siedział dłuuugo.
  • Odpowiedz
@Cosipi:

Mam trasę autobusową na Jagodno.
Niedługo będzie tramwaj.
Będzie kolejny pas na drodze.

Kto wie, może nawet postawią mi kiedyś galerię handlową przed następnymi wyborami.

Tylko jeden wybór był słuszny dla mieszkańców Jagodna.
  • Odpowiedz
@Cosipi: Mniejsza o to na kogo, tego człowieka trzeba było zwyczajnie wymienić. () "You had one job!" (°°
  • Odpowiedz
@Cosipi starzy ludzie we Wrocławiu głosują na Sutryka. Wszyscy moi sąsiedzi emeryci są nim zachwyceni, w rodzinie też mam taki przypadek. Oni tych afer z internetu nie znają…
  • Odpowiedz
a wtedy koalicjanci


@Skorvez_957_: jacy koalicjanci? Sutryka poparła lewica, polatforma to z koalicji jest tylko 3 droga i właśnie jej kandydatka jest w kontrze do reszty. będą rozstrzygały głosy wyborców pisu i konfederacji
  • Odpowiedz