Wpis z mikrobloga

Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? Mi się dopiero teraz przypomniało, że kiedyś coś takiego było i mama czasem mi kupowała do picia
Chociaż pamiętam że tamta co piłam była malinowa (najlepsze że to było tak dawno że ja myślałam że to sobie wymyśliłam i tego nie było )
Linnior88 - Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? Mi się dopiero...

źródło: IMG_20240407_190402

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
Ja raz w życiu miałem z tym do czynienia. Koleś na festiwalu rockowym zrobił z tym kanapkę i kazał spróbować. Nie pamiętam czy spróbowałem, i chyba dobrze.
  • Odpowiedz
  • 1
@LatajacyJeczmien: no to musiała zgapic bo ja oglądałam tv i nagle mi się przypomniało tak z dupy
Z resztą w czym influencerki są oryginalne , one swoje pomysłu zawsze mają "skądś "
Połowa kontentu influencerow to "zapożyczenia " z tego co widzieli
  • Odpowiedz
  • 1
@LatajacyJeczmien: nope to całkowicie mój pomysł po tym jak nagle pewnego dnia mi się to przypominało , miło mi że nawet jakiś polski influencer się mną zainspirował , chociaż mnie to nie dziwi bo już któryś raz widzę swój kontent u kogoś innego
Albo mocno inspirowane posty
Mogliby chociaż dawać odnośnik do mojego profilu jako inspiracje haha
  • Odpowiedz
nope to całkowicie mój pomysł po tym jak nagle pewnego dnia mi się to przypominało , miło mi że nawet jakiś polski influencer się mną zainspirował , chociaż mnie to nie dziwi bo już któryś raz widzę swój kontent u kogoś innego

Albo mocno inspirowane posty

Mogliby chociaż dawać odnośnik do mojego profilu jako inspiracje haha


@Linnior88: No zabawna sytuacja, jak już wrzucała screena to mogłaby chociaż zostawić że z wykopa
  • Odpowiedz