Wpis z mikrobloga

Wziąłem na tapet słynną czaterię po latach i wnioski dość proste:
-95% (albo i więcej) to spermiarze i trolle, co akurat nie dziwi, bo miażdżąca przewaga facetów jest wszędzie, gdzie może dość do jakiejkolwiek interakcji damsko-męskiej
-jak się już trafi jakaś przedstawicielka płci pięknej, to głównie kaszalot, nieletnia i tak dalej
-strata czasu
#6obcy
  • 7
@Makavlani: ja na 6obcy znalazłem kilka spoko dziewczyn, ale nic nigdy trwałego się nie wywiązało. Oczywiście najwazniejsza bariera to dystans, im człowiek starszy, tym bardziej rozumie jak miłość na odległość jest głupotą.
  • 1
@default1: Ja trafiam na zbyt dużą liczbę małolat typu 15+ (a czasem nawet mniej bo pewnie jakaś zarzutka łowcUF pedofilUF). Mało jest dziewczyn takich 23+ powiedzmy, a ja nie będę też ściemniać co do wieku, mimo że jeszcze przed 30-tką jestem. Co do odległości to też fakt.
@Makavlani: dziewczyn 23+ tam praktycznie nie ma, właśnie te 23 lata bym powiedział jest taką bariera, bo jeszcze z 20 czy 21 latkami gadałem na poczatku roku na 6obcy. Małolat jest sporo, ale jak miałem naście lat to też ich tam tyle było.